.

 

 
רוצה ללמוד איך לפתח אושר שלא תלוי בשינויים הפנימיים והחיצוניים שחלים בחיינו כל הזמן?

  • האם את יודעת שאת יכולה להיות הרבה יותר מאושרת רק לא יודעת איך להגיע לשם?

  • האם דברים קטנים שמשתבשים בחיי היום-יום ובמערכות היחסים גורמים לך למצוקה, מועקה או מוטרדות יותר משהיית רוצה?

  • האם לעיתים קרובות נדמה לך שהדאגות, העלבונות והכעסים "משתלטים" על הראש שלך ולא נותנים לך לחשוב מחשבות של אהבה, שלווה ותקווה?

  • האם נמאס לך שמצב הרוח שלך כל כך תלוי במציאות החיצונית ובהתנהגות של אנשים אחרים בסביבה שלך?

  • האם אתה רוצה להחזיר את המפתחות לאושר שלך לידיים שלך?

אם התשובה שלך על חלק מהשאלות האלה היא "כן" הקורס הזה הוא בשבילך!

למה יצרתי את הקורס הזה?

בגיל 37 התמודדתי עם קשיים בחיי הנישואים שלי שהובילו לכך שחוויתי כאב רגשי מתמשך ואבדתי את שמחת החיים שלי. בהמשך למדתי שקוראים למצב הזה "דכאון". לא ראיתי טעם בחיי אבל היו לי שני ילדים קטנים וידעתי שבשבילם אני חייבת להמשיך לחיות. אז יצאתי למסע לחפש את הדרך לשמחה שאבדה לי.

המסע היה ארוך ומפותל ונמשך שנים. בתחילתו ניסיתי תהליכי טיפול פסיכולוגיים שדרשו השקעת זמן וכסף רבה ולצערי הביאו תועלת מועטה בלבד. רק כשנחשפתי לתחום המודעות, וגיליתי את היכולת שלי לבחור את המחשבות והרגשות שלי, המצב התחיל להשתפר. גיליתי שאני לא חייבת להאמין למחשבות האוטומטיות שלי. למדתי דרכים חדשות לשנות את המחשבות שלי, את האמונות שלי, את הגישה שלי, וזה הוביל לשינוי העולם הרגשי שלי.

המסע הזה שינה אותי באופן עמוק ואני אסירת תודה על כל מה שלמדתי בו. במסע הזה גיליתי איך להחליף גישות, אמונות ומחשבות שודדות אושר בגישות אמונות ומחשבות תומכות אושר.

אחרי תהליך ארוך, כשהשמחה חזרה לחיי ניסחתי את כל מה שלמדתי במסע הזה ב-12 עקרונות ליצירת אושר (פרוט של 12 העקרונות בהמשך הדף). ואז דמיינתי איך אני נפגשת עם הדליה שהייתי בימים הקשים, מלמדת אותה את 12 העקרונות, וחוסכת לה שנים של כאב רגשי והמון משאבים.

מסע אחורה בזמן אולי לא אפשרי, אבל הרצון לחלק עם אחרים את מה שלמדתי במסע שלי - הוביל לכך שיצרתי את הקורס "חדר כושר לאושר" שבנוי מ 12 העקרונות ושילבתי בו את כל הידע, הרעיונות והכלים שעזרו לי במסע שלי אל השמחה.

אם גם את / אתה רוצים להחליף גישות, אמונות ומחשבות שודדות אושר בגישות אמונות ומחשבות תומכות אושר, אשמח לתת לכם יד ולעזור לכם במסע שלכם.

מה היחוד של הקורס הזה?

הקורס הזה לא לוקח אתכם למסעות פסיכולוגיים, לניתוח הילדות, או הסיבות לחוסר האושר הנוכחי. זהו קורס לפיתוח גישה וחשיבה תומכת אושר שמאפשרת להרגיש שביעות רצון, שמחה וסיפוק כמעט בכל מצב. ללא תלות בשינויים החיצוניים ובהתנהגות של אנשים אחרים.
הקורס הזה מחזיר את המפתחות לאושר לידיים שלנו!

הדרך לפתח גישה וחשיבה תומכת אושר כזו, היא חזרה תרגול ואימון. הקורס "חדר כושר לאושר" מבוסס על מחקרים המוכיחים שהמוח שלנו הוא איבר דינמי וגמיש, המשתנה לפי "חוק תלוי שימוש". המחקרים החדשניים האלה מראים שהרגלי חשיבה רגש ופעולה חדשים נוצרים ע"י תרגול ואימון, בדיוק כמו כושר גופני, מסת שריר וגמישות. ולא, אין צורך להצטייד בנעלי התעמלות ובגדי ספורט... מספיק להביא את הראש...

מה יצא לך מזה?

ירידה ברגשות שליליים כולל דאגות, כעסים, דכדוכים, טינות, עלבונות, תסכולים ועוד.

עליה ברגשות חיוביים כולל שמחה, קבלה, שלווה, בטחון, אהבה תקווה ועוד.

יכולת הולכת וגוברת להתחבר חזרה לשמחה שלך בכל פעם שהיא מופרת.

שינוי בחשיבה שיוביל למבט אחר על עצמך, האנשים סביבך והעולם. כתוצאה מזה צפויים שינויים נוספים כולל שיפור במערכות היחסים, בשקט הנפשי ובבריאות הפיזית. 

מה אומרים בוגרי הקורס?

אני מרגישה שהשמחה הבלתי מותנית גדלה לאין שיעור מאז תחילת הקורס. עדנה

בקורס עברתי תהליך משמעותי שאיפשר לי להרגיש אושר ושמחה גם נוכח גלים סוערים של החיים. אסנת

כאשר אני נזכר בדפוסי המחשבה הקודמים שלי לפני הקורס קשה לי להאמין שמדובר באותו אדם. רועי

האופטימיות והשמחה חזרו לחיי. היום אני רואה את החיים בצורה יותר ברורה, יש לי את האפשרות לבחור איך להתנהג ואיך להגיב לסיטואציות לא נעימות בחיי. הבטחון העצמי שלי גדל, אני באה מתוך נתינה אמיתית ולא על מנת לקבל. למדתי לאהוב ולקבל את עצמי, עדה

אם אלה התוצאות שחשוב לך ליצור בחיים שלך
אני מזמינה אותך למסע!

3 חדשים מרתקים ובלתי נשכחים בהם אלווה אותך צעד אחרי צעד בתהליך השינוי של החשיבה שלך ובעקבות כך גם של המציאות החיצונית שלך.

זה לא קורס תאורטי. זה תרגול מעשי!

אזהרה!

תרגול לאורך זמן גורם לשינוי בלתי הפיך!

מי שמוכן לקחת את הסיכון לההפך לאדם

יותר שמח, אופטימי, רגוע ואוהב, מוזמן להצטרף

הקורס חדר כושר לאושר הוא קורס דיגיטלי שכולל 

12 שיעורים אינטרנטיים מושקעים ובהם חומר כתוב, סרטונים, דפי עבודה ומדיטציות מוקלטות.

השיעורים נמצאים באתר חברים סגור אליו נכנסים המשתתפים עם שם משתמש וסיסמא.

באתר הקורס יש פורום סגור לתלמידי הקורס, בו יש אפשרות לכתוב תגובות ושאלות, וללמוד מתשובות שנתנו לתלמידי הקורס בעבר.

תכני הקורס זמינים עבורך 24 שעות ביממה, כך שיש לך אפשרות ללמוד בכל זמן שנוח לך, בכל מקום שנוח לך.

12 השיעורים פתוחים ללא הגבלת זמן, כך שיש לך אפשרות לחזור ולתרגל שוב ושוב לאורך שנים. 

         ויש גם אחריות!

אני כל כך מאמינה בתהליך התרגול לשינוי הרגלי חשיבה
ובתוצאות שלו,
שאני מוכנה לקחת את כל הסיכון עליי,
ולהציע 100% אחריות לשביעות רצון!

יש לך שלושה שבועות מיום פתיחת הקורס, לבדוק את הקורס
ולודא שהוא מתאים לך.

החלטת שלא? התשלום (למעט 50 ש"ח דמי טיפול)
יוחזר באדיבות ובאהבה. אין צורך בשום הסברים.

מה ההשקעה שלי?

כמה שווה לך להשקיע בתרגול שיאפשר לך לייצר הרגלי חשיבה שיגבירו את השמחה, השלווה ושביעות הרצון בחייך? 10,000 ש"ח? 20,000? האמת - אי אפשר לתמחר דבר כזה. אנשים הולכים לפסיכולוגים במשך שנים כדי להשיג את התוצאה הזו. הם משלמים 450 ש"ח לפגישה שזה 21,000 שח לתהליך של שנה שבדרך כלל הוא רק התחלת הדרך... 

הקורס הזה יאפשר לך לשנות את הרגלי החשיבה כך שתוכל להתחבר חזרה לשמחה שלך בכל פעם שהיא מופרת. יכולתי לתמחר אותו באלפים רבים של שקלים, וזה עדיין היה כדאי לך.

אבל אני לא מאמינה בגביית סכומים גבוהים על הקורסים שלי.

אני מאמינה שהידע והכלים של הקורס הזה צריכים להיות נחלתו של כל אדם הרוצה בכך -
ואסור שהמחיר יהווה מכשול. לכן, העלות של הקורס הזה היא

1960 ש"ח בלבד. ניתן לחלק עד 10 תשלומים (196X10)

וזה הכל. כולל מע"מ כולל הכל. אין עוד בשום מקום כל כך הרבה ערך בכל כך מעט עלות. 

מתלבטים? לא בטוחים שזה מתאים לכם? רוצים לשוחח? בשמחה.
מלאו פרטים כאן וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

מה עוד אומרים בוגרי הקורס?

הבנתי בקורס לעומק כיצד מחשבה רפטטיבית טובה חורשת במוחנו נתיבים אשר מגדילים את הטוב, ומזמנת לחיינו עוד מהאיכויות המעצימות והמחזקות. חלק מהכלים שקיבלתי מדליה הפכו להיות חלק מהרפרטואר הקבוע של חיי ושיפרו לאין ערוך את תחושתי ביום יום. מעבר לכך, כממונה על צוות גדול בבית חולים, במחלקה דינמית ועמוסה, אני משתמשת בכלים בתהליכי הובלה וניהול וחווה שיפור בתחושה הכוללת של הצוות שלי. כמעט כל יום עבודה שלי ושל הצוות מתחיל באימון על תדר האושר בעזרת אחד הכלים שלמדנו בסדנה. כולנו הרווחנו ! תודה מיוחדת לך דליה שחשפת בפנינו סודות גלויים בתבונה עמוקה, עטפת אותם בהיגיון והינגשת לנו אותם בצורת פעולות לא מורכבות בהמון אהבה וחיבוק. שרית גרוס, חיפה. 

השיטה של דליה מחוללת פלאים. דליה, מספקת שאלון ״אוקספורד״ מדעי, המאפשר לכמת את השינויים ברמת האושר בסקלה של 1 עד 6. אני יכול להעיד שהאושר שלי עלה מ-4.17 ל-5.72 בתוך שלושה חודשים. ישנם תקופות בהיסטוריה שבהם התודעה אנושית עולה מדרגה. כך היה במאה ה-19 עם ביטול העבדות, כך היה במאה העשרים עם המהפיכה הפמיניסטית. סדר הגודל והפוטנציאל הגלום בידע ובטכניקה בקורס זה אינו פחות מן המהפיכות הגדולות הללו. רועי לוטן גלזר. המכון למדע ותודעה.

שמעתי לראשונה על "חדר כושר לאושר" בגיל 64. כשאני בריאה, בנישואים טובים של 43 שנה, עטופה משפחה אוהבת, בעלת מקצוע מספק, בסיום שתי קרירות מוצלחות, ובכל זאת: מסתובבת עם "אבן" בבטן. אבן של עצב חרדה ואי סיפוק וכל חיי נצבעים ברגשות אלה. ואז ההשגחה העליונה שלחה לי אותך. את בדרך הנעימה, המקצועית החכמה והמבינה הצלחת להעמיד מולי מראה המגדילה ומעצימה את הטוב שבחיי. הקורס ההגיוני והמתודי המוגש בצורה ברורה ואמפטית, עזר לי לבנות כפאזל שלם את התמונה הנכונה והחדשה שהיא חיי, החזיר לי את החיוך לפנים וריסק את האבן בבטן. תודה לך, דליה יקירתי, בזכותך הפכתי בגיל 64 להיות אדם מחייך רגוע ומרוצה יותר מחיי. צילה לייזר, גדרה 

הקורס חדר כושר לאושר, שינה אצלי דפוסי חשיבה עמוקים ואוטומטיים שעל פיהם התנהלתי מבלי לשים לב במשך שנים רבות... הכלים שקיבלתי בקורס, חידדו מאוד את התובנה הזאת ונתנו לי הזדמנות חדשה להתאמן על דרך חשיבה חיובית, מעשירה וייחודית בדרך לתחושה גוברת והולכת של שלמות פנימית והכרת הטוב - מרכיבים מהותיים לבניית תפיסת אושר מאוזנת. תודה ענקית לדליה על בנייה והנגשה של הכלים והחומרים בגובה העיניים ותוך שימוש בתרגילים יעילים במיוחד. הקורס הוא מתנה מאוד מומלצת כל אחד לעצמו וגם כבסיס לשיפור זוגיות ויחסים עם אחרים. שמעון

מהי תוכנית הקורס? מה לומדים בכל שיעור?

בכל שיעור לומדים את התאוריה - ומתרגלים הלכה למעשה, אחד מתוך 12 העקרונות של "חדר כושר לאושר". אלה 12 העקרונות:

עיקרון מס' 1: ראיית היש, שמאפשר לנו להיות מודעים ליש בחיינו ולהודות עליו.

עיקרון מס' 2:כוחה של פרשנות, שעוזר לנו לפתח מודעות לסיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו ולשנות אותם מסיפורים יוצרי סבל, לסיפורים תומכי אושר.

עיקרון מס' 3: לבחור בשלווה, שמלמד אותנו איך בכל סיטואציה ספציפית לבחון את המצב, להבחין בין החלקים שתלויים בי לאלה שלא, להתמקד בעשיית המקסימום בחלקים שתלויים בי, ולקבל בשלווה את אלה שלא.

עיקרון מס' 4: מאוטומטים לבחירה, שמאפשר לנו לפתח מודעות לטייס האוטומטי שלנו ולהחליף אותו ביכולת בחירה שהולכת וגוברת.

עיקרון מס' 5: אהבה עצמית, שעוזר לנו לפתח הרגלי חשיבה שיאפשרו לנו להיות חברים יותר טובים של עצמנו.

עיקרון מס' 6: כוחו של הרגע הזה, שמאפשר לנו לפתח יכולת הולכת וגוברת לחיות בהווה.

עיקרון מס' 7: ואהבת לרעך כמוך, שמלמד אותנו להתייחס לאחרים באהבה, כבוד, התחשבות, קבלה, פרגון ונדיבות, כדי ליצור מערכות יחסים הרמוניות

עיקרון מס' 8: משמעות ומטרות, שמדריך אותנו להעיז לשאוף, להציב לעצמנו מטרות בעלות משמעות אישית ולעדכן אותן בקביעות.

עיקרון מס' 9: להוציא מתוק מעז, שמלמד אותנו להפוך קשיים להזדמנויות ולימונים ללימונדה.

עיקרון מס' 10: שינוי השיח הפנימי, שמדריך אותנו בתהליך החלפת השיח הפנימי מייצר הסבל בשיח פנימי תומך אושר.

עיקרון מס' 11: נתינה וטוב לב, שמציע לנו לפתח גישה של: "איך ולמי אני יכול לעזור היום?" כדי להגדיל את האושר בעולם.

עיקרון מס' 12: היה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם, שמלמד אותנו איך לשנות בעצמנו כל מה שאנחנו פוגשים בחוץ ולא אוהבים.

מי אני?

נעים מאוד, שמי דליה רזניצקי.

אני מדענית בהשכלתי הבסיסית, עשיתי דוקטורט בביולוגיה במכון ויצמן, וגם עבדתי הרבה שנים כמדענית בכירה באקדמיה ובתעשייה הביוטכנולוגית בארץ ובחול.

ב-2004 התחלתי תהליך של שינוי אישי ומקצועי, עזבתי את המעבדה והמבחנות, ושקעתי בלימוד התחום החדש והמתפתח של wellness שמתמקד בשיפור הבריאות והשמחה.

אחרי למידה רבת שנים במסגרות רבות ושונות הקמתי את המרכז לאימון התודעה שעוזר לאנשים לשפר את השמחה והבריאות בחייהם ע"י שינויים בצורת חשיבה.

הידע המדעי והגישה המדעית מעברי - ממשיכים לשרת אותי גם היום. אני קוראת את המחקרים החדשים שרלונטים לנושאים שאני מלמדת -ומשלבת ידע מדעי עדכני בכל ההדרכות והקורסים שלי.

מענה לשאלות נפוצות

כמה זמן צריך להשקיע בקורס האינטרנטי?

השיעור השבועי לוקח בדרך כלל כשעה. בנוסף, מאוד מומלץ להקדיש 5-10 דקות בכל יום לתרגול יומי. הנחיות מדויקות לתרגול השבועי והיומי כלולות בחומר של הקורס.

האם אפשר ללמוד את הקורס האינטרנטי יחד עם חבר או בן זוג?

אפשר ומומלץ מאוד! למידה ביחד מחזקת את הלימוד. הזמינו חברים להצטרף אליכם ולהרשם לקורס. לקבלת הצעה למחיר מיוחד לזוגות צרו איתי קשר. 

אני גר בחו"ל. האם אני יכול להשתתף בקורס?

כן בהחלט! זה היופי של קורס אינטרנטי! עד עכשיו היו בין משתתפי הקורס תלמידים מארה"ב, קנדה, ארצות רבות באירופה, דרום אפריקה, אוסטרליה וניו זילנד. 

אני מאמנת/מטפלת/מורה אוכל להשתמש בכלים שבקורס כדי לעזור ללקוחות/תלמידים שלי?

בהחלט! הקורס "חדר כושר לאושר"  מכיל עשרות כלים פשוטים ומעשיים שהתלמידים מוזמנים להעביר הלאה. רבים מהנרשמים לקורסים האלה עד עכשיו היו מטפלים מאמנים ומורים מסוגים שונים שספרו לי שהשתמשו בהצלחה בכלים האלה כדי לעזור ללקוחות/תלמידים שלהם באופן משמעותי!

הייתי כבר במלא קורסים ואני מכירה את כל התאוריות. מה יש לך לחדש לי?

אם את חיה את התאוריות הלכה למעשה, אולי אין לי מה לחדש לך. אבל יש לי הרגשה שמי שהגיע לדף הזה מחפש דרך ליישם את התאוריות ולהפוך אותן לדרך חיים, וזה בדיוק מה שהקורס הזה מציע. הקורס הזה מתאים במיוחד לאנשים שחווים פער בין הידע התאורטי שלהם, לבין התגובות האוטומטיות שלהם בשטח. לאנשים שרוצים לחשוב חיובי אבל מקבלים ביקורים תכופים מאורחים לא קרואים: דאגות, מחשבות בקורת, כעסים, דכדוכים ועוד. 

הנה מה שכתבה לי אחת המשתתפות שבדיוק כמוך הכירה כבר את כל התאוריות:

מתוך כל הכלים והרעיונות כמעט שלא היה משהו שלא הכרתי, אך עד כה לא הצלחתי ליישם אותם בחיי. בזכות העבודה השיטתית כפי שאת מלמדת אני מרגישה שהשמחה הבלתי מותנית גדלה לאין שיעור מאז תחילת הקורס. עדנה

יש לכם שאלות נוספות? אני מקיימת עם כל המעוניין שיחת יעוץ טלפוניות ללא תשלום. כתבו לי מייל או וטסאפ ונתאם זמן לשיחת ייעוץ. הפרטים בתחתית העמוד.

מה עוד אומרים בוגרי הקורס?

אני עוסק בנושא האושר כבר כמה שנים ומכיר את התאוריה, ולמרות זאת הצלחת במקרים רבים להפתיע ולרגש אותי. אני מאד אוהב את הדרך הפשוטה והבהירה שלך להסביר דברים, ואת החיבור המצוין לחיי יום יום, כך שהאושר נראה אפשרי. התמורה למחיר היא ללא שיעור, את נותנת המון חומר, מאורגן ומושקע למופת. תודה! עודד

אל דליה הגעתי במצב ירוד של יאוש, דכדוך עמוק, אפופת חרדות לא רציונליות לילדי הבוגרים ולעתידי המקצועי והאישי. שעות רבות עם פסיכולוגית עלו בתוהו, ומצאתי את עצמי שוקעת יותר ויותר. היום, חמישה חודשים מאוחר יותר, ובעקבות הקורס אני שמחה להיות במקום מואר, מאושר, ורגוע יותר. קיבלתי לאחרונה עבודה מדהימה שמרוממת את רוחי, חרדותי פחתו, ואני מסתכלת קדימה באופטימיות וחיוך. אורלי

אני מאוד שמח ומאוד מברך על החלטתי להצטרף לקורס "חדר כושר לאושר" שהסתיים בימים אלו. קבלתי כלים ברורים, ופשוטים, אך מהותיים משמעותיים וגאוניים, העושים את ההבדל המשמעותי בין אדם שמח, מאושר, ושלם עם עצמו, לבין אדם נרגן, מתוסכל, ובקונפליקט מתמיד עם עצמו יהושע

מתלבטים? לא בטוחים שזה מתאים לכם? רוצים לשוחח? בשמחה.
מלאו פרטים כאן וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

ליצירת קשר:    טלפון 054-5704203     מייל: info@daliaresnitzky.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.