.

לומדים להרגע

קורס דיגיטלי בהנחיית ד"ר דליה רזניצקי

הקורס שיאפשר לך לצמצם את נזקי הסטרס כדי

לשפר משמעותית את השקט הנפשי והבריאות

החיים מלחיצים?

עמוסים? מוטרדים? מודאגים? חווים אי-שקט? מתקשים להרדם?

כולנו, חשופים באופן יום-יומי לגורמי לחץ, מתח ותסכול רבים, המכונים בשפה המקצועית "סטרס" (stress).

המחקר המדעי מוכיח שהסטרס הכרוני בו כולנו חיים גורם לנו נזקים רבים וקשים

מחליש את מערכת החיסון שלנו

פוגע ביכולת הריפוי הטבעי של הגוף

מגביר את הסיכוי שלנו ללקות במחלות קשות

מאיץ את תהליך ההזדקנות שלנו

פוגע בשקט הנפשי ובשמחה

פוגע בזכרון וברכוז

פוגע בתפקוד

הופך אותנו לאנשים פחות טובים

אז מה אפשר לעשות? אפשר והרבה

אני מלמדת קורס להפחתת נזקי הסטרס ובו:

ידע מבוסס על מחקרים עדכניים שמאפשר הבנה חדשה לגבי הקשר בין הגוף לנפש

לימוד של עשרות כלים מעשיים להפחתת נזקי הסטרס ושיפור השקט הנפשי

הנחיה לתרגול והטמעה של הכלים בחיי היום יום כדי לקבל מהם את מלוא הערך

הנה חלק קטן מתגובות המשתתפים:

אני סובלת ממספר מחלות כרוניות הגורמות לי לאי נוחות כאבים וחרדות. בחודש יוני 2009 הצטרפתי לקורס של ד"ר דליה רזניצקי "לומדים להרגע" באוניברסיטה העממית בתא. הצטרפותי לקורס נבעה מסקרנות והיה לי ספק בתועלת שאוכל להפיק מהקורס. קיבלתי בקורס ידע והתנסתי בשיטות הרפייה שונות. עד מהרה למדתי שאחדות מהן מסייעות לי והחלטתי לתרגלן מדי יום. התרגול סייע לי לשמור על קור רוח כאשר תקפו אותי כאבים עזים או נקלעתי לחרדה ולאיבוד עשתונות. מצב רוחי השתפר, אני מרוכזת יותר, חוסכת אנרגיה, מה שאפשר לי להתעניין בפעילות חברתית. עבורי הקורס של ד"ר דליה רזניצקי יירשם כאחד המעניינים והמועילים בין אלה שהשתתפתי בהם בשנים האחרונות, ואני אסירת תודה על מה שלמדתי בו. לידיה.

ברצוני להודות לך מעומק הלב על הקורס המרתק והמחכים "לומדים להירגע". הגעתי אל הקורס סקפטית, אחרי שעברתי אינספור טיפולים רגשיים וטיפולי גוף (דיקור, שיאצו וכו)- במטרה להגיע אל יותר שלווה ולהוריד את החרדות והלחץ היומיומי שעטף אותי והשפיע רבות על בריאותי. כיום, לאחר שסיימתי ללמוד את השיעורים (אני מתכננת להתחיל מהתחלה שוב כדי להפנים ולהטמיע את הדברים עמוק יותר) אני מרגישה יותר ביטחון בעצמי. לראשונה אני מאמינה בלב שלם, שהורדת הסטרס תלויה בי! שאני יכולה לשלוט בלחצים ובכאבים. זו המתנה הגדולה ביותר שיכולתי לבקש. הקורס מאד מקצועי, יסודי ומקיף והוא נגע בי בכל שיעור מחדש. מודה לך מעומק הלב על הדיוק, הסבלנות, ועל האנרגיות הטובות והבריאות! הדר

דליה שלום, ברצוני להודות לך על קורס מהטובים שנתקלתי בו. למרות שנתקלתי בחומר גם קודם, משהו באופן שבו הבאת את הדברים דיבר אליי אחרת. לא הפסדתי שיעור ויישמתי את הנלמד באופן מיידי בחיי היום יום. אני מתרגלת מדיטציות, הרפייה וברגע שעולה סטרס אני נזכרת להפסיק את המעגל ולפעול למען בריאותי . אני מודה לך על קורס מעניין, מלמד ומשרה שלווה וחיוך בחיי היום יום. בברכה ותודה. חגית.

מאד נהניתי מכל מהלך הקורס שהביא לי הרבה תועלת, בכך שאמן אותי לחשוב בכיונים שונים שהרגיעו אותי. בזכות הקורס למדתי לישון יותר בלילה ושינה טובה יותר. אני ממליצה על הקורס בשמחה לחברי. בתודה ובברכה מרים

אם אלה התוצאות שחשוב לך ליצור בחיים שלך אני מזמינה אותך למסע אל הרוגע

3 חדשים מרתקים ובלתי נשכחים בהם אדריך אותך בתהליך שיאפשר לך:


ירידה בדאגות, כעסים, מתחים ותסכולים

ועליה בשקט נפשי, שלווה ורוגע 

מה בעצם מקבלים משתתפי הקורס לומדים להרגע? 

  • 10 שיעורים אינטרנטיים מושקעים ובהם סרטונים, דפי עבודה וקבצי אודיו.
  • השיעורים נמצאים באתר חברים סגור אליו נכנסים המשתתפים עם שם משתמש וסיסמא
  • באתר הקורס יש פורום סגור לתלמידי הקורס, בו יש אפשרות לכתוב תגובות ושאלות, להתיעץ ולשתף איתי ועם החברים האחרים בקורס.
  • תכני הקורס זמינים עבורך 24 שעות ביממה, כך שיש לך אפשרות לחזור על ההדרכות שוב ושוב, בכל זמן שנוח לך, בבית שלך.
  • בכל שיעור אמליץ על תרגול יומי לאותו שבוע שכדאי להקדיש לו כ-10 דקות ביום
  • בתום שלשת חודשי הקורס, יישאר אתר הקורס פתוח עבורך ללא הגבלת זמן כך שתוכל לחזור להדרכות שוב ושוב לאורך שנים

ובנוסף גם 3  מתנות בערך כולל של 495 ש"ח לכל מצטרף

3 הדרכות שכוללות ידע וכלים שמאוד משלימים את הידע והכלים שבקורס "לומדים להרגע"

הדרכת "לילה טוב". הדרכה דיגיטלית שלי להתמודדות עם בעיות שינה.

מחיר ההדרכה: 99 ש"ח

הדרכת "לראות את היש". הדרכה דיגיטלית שלי לפיתוח חשיבה חיובית.

מחיר ההדרכה: 198 ש"ח

הדרכת "אם אין אני לי מי לי". הדרכה דיגיטלית שלי לשיפור האהבה העצמית והערך העצמי.

מחיר ההדרכה: 198 ש"ח

האחריות שלי, השקט שלך

אני כל כך מאמינה בקורס הזה, באיכות שלו, ובתוצאות שלו שאני מוכנה לקחת את כל הסיכון עליי, ולהציע 100% אחריות לשביעות רצון!

מה זה אומר? זה אומר שיש לך שלשה שבועות מלאים, לבדוק את הקורס ולודא שהוא מתאים לך.

החלטת שלא? התשלום יוחזר במלואו (למעט 50 ש"ח דמי טיפול) באדיבות ובאהבה. אין צורך בשום הסברים.

מה ההשקעה שלי?

כמה שווה לך להשקיע בקורס שיתן לך כלים לשפר את השקט הנפשי והבריאות?

אנשים רבים הולכים למטפלים במסאג', רפלקסולוגיה, וטכניקות הרגעה נוספות באופן קבוע.

הם משלמים כ-200 ש"ח לשבוע. הרגעה לחודש עולה להם 800 ש"ח. לשנה: 9,600 ש"ח.

בקורס הזה תקבל/י ידע וכלים שיאפשרו לך להרגיע את עצמך בכל זמן שתרצה, לא לחודש, לא לשנה, לתמיד.

יכולתי לתמחר אותו באלפים רבים של שקלים, וזה עדיין היה כדאי לך.

אבל אני לא מאמינה בגביית סכומים גבוהים על הקורסים שלי.

אני מאמינה שהידע והכלים של הקורס הזה צריכים להיות נחלתו של כל אדם הרוצה בכך - ואסור שהמחיר יהווה מכשול.

לכן העלות של הקורס הזה היא 1960 ש"ח בלבד! וניתן לחלק את זה ל-10 תשלומים. 

  1960 ש"ח בלבד (10X196 תשלומים)    


מלאו את הפרטים פה ותועברו לדף תשלום מאובטח

עוד תגובות משתתפים

תודה על הקורס שלקח אותי למסע מופלא, מסע של תובנות על עצמי, מסע מלא ברגש ובאהבה אל נבכי רגשותיי. נימת קולך הרגועה הובילה אותי לעבר מטרה ברורה - לצאת מהסטרס לחיים יותר טובים. הקורס היה מרתק ומאתגר, איכותי ומקצועי – והעניק לי ארגז כלים שבשום מסגרת אחרת לא קיבלתי. עכשיו אני יוצאת לדרך אמיתית, מצוידת בארגז כלים מלא התנסויות חומר תיאורטי וכלי עבודה. לא לכל מרצה יש את היכולת להעביר אינפורמציה בצורה כל כך מהנה ועניינית שמשאירה טעם של עוד, כמו דרכך המיוחדת הנעימה הרהוטה והברורה. תודה רבה מרלין ש.

דליה יקרה! הענקת לנו מעין עשיר. אין לי אלא להרעיף עליך שבחים. את נכס למי שרוצה לדעת מה זה מורה טוב! הופתעתי לטובה מהדרך בה את מגישה את החומר ומהתייחסותך להערות של המשתתפים. באשר לי, הוקל לי בהרבה מובנים וחבל שלא הכרתי אותך קודם. תודה! תודה! תודה! חיים ק.

תודה על הקורס הבנוי מידע וארגז כלים שזה שילוב מנצח. כל הזמן חזרת ואמרת שלא חכמה רק להקשיב למידע, לחלק התיאורטי, חשוב ליישם דרך התרגילים. את כ"כ צודקת. במהלך השנים, הקשבתי להרצאות רבות ומרתקות, האזנתי לטובי המומחים בתחום והקורס שלך, ת'כלס, יישומי. החלק התיאורטי מרתק, החלק היישומי חשוב וכאמור- שילוב מנצח. כל הנושאים בקורס חשובים מרתקים סוחפים. כל נושא שנגעת זו רלוונטי וחשוב להבנת התמונה כולה. ובנוסף, כל ההפניות לספרים, מחקרים, סיפורים הכל היה כמו פאזל עם מלא חלקים מתאימים זה לזה. התמכרתי לקול שלך. יש לך קול נפלא. ברור ומרגיע. רציני וחם. את מרתקת ועושה עבודת קודש. תבורכי! נעמה קינן

אהבתי מאוד את הקורס. הוא רציני ומעמיק והוא מלווה אותי. אני מתרגלת הרפיות ומדיטציה די בקביעות ואני מרגישה את ההשפעה המבורכת של התרגול. בין השאר השינה יותר עמוקה וטובה. תודה!!! ציפי ס.

התכנים מקיפים ומלמדים. המחקרים שהביאו את הסימוכין המדעיים תרמו להבנה ולמוטיבציה להתמודד וההנחיות לתרגול עזרו לי בהחלט להאמין ביכולתי להשפיע על חיי וללמוד לשפר אותם. הקורס ערוך כהלכה, דבר מביא לדבר, ומוגש נפלא. הקורס תרם בידע ושכלל את הכלים שלי בתקופה שאני מאד זקוקה לרגיעה. אני משתמשת בכלים כמעט יום יום. חגית ל.

מאד נהניתי מכמות המידע הגדולה שכללת בשיעורים, מידע שברובו לא היה ידוע לי והוסיף לי המון. דרך העברת המידע, המסרים וצורות התירגול מאד נעימה, נובעת גם מקולך המאד נעים שמאחוריו מסתתרת אישיות נעימה, שקולה, שלווה וגם מתכנון הסרטונים המושך. תודה רבה לך על לימוד מהנה ועל יכולת יותר טובה להרגע. יעל א.

מי אני?

נעים מאוד, שמי דליה רזניצקי.

אני מדענית בהשכלתי הבסיסית, עשיתי דוקטורט בביולוגיה במכון ויצמן, וגם עבדתי הרבה שנים כמדענית בכירה באקדמיה ובתעשייה הביוטכנולוגית בארץ ובחול.

ב-2004 התחלתי תהליך של שינוי אישי ומקצועי, עזבתי את המעבדה והמבחנות, ושקעתי בלימוד התחום החדש והמתפתח של wellness שמתמקד בשיפור הבריאות והשמחה.

אחרי למידה רבת שנים במסגרות רבות ושונות הקמתי את המרכז לאימון התודעה שעוזר לאנשים לשפר את השמחה והבריאות בחייהם ע"י שינויים בצורת חשיבה.

הידע המדעי והגישה המדעית מעברי - ממשיכים לשרת אותי גם היום. אני קוראת את המחקרים החדשים שרלונטים לנושאים שאני מלמדת -ומשלבת ידע מדעי עדכני בכל ההדרכות והקורסים שלי

שאלות נפוצות

כמה זמן כדאי להקדיש לשיעורים האינטרנטיים?
לשיעור השבועי כדאי להקדיש בין שעה לשעתיים בשבוע. אם השיעור ארוך מדי בשבילך, ניתן כמובן ללמוד רק חלק ממנו, ולהמשיך בזמן אחר. בנוסף, מאוד מומלץ להקדיש כ-10 דקות בכל יום לתרגול יומי. הנחיות מדויקות לתרגול השבועי והיומי כלולות בחומר של הקורס.

האם כדאי לקבוע יום ושעה קבועים ללימוד?
מאוד כדאי. אני ממליצה לקבוע יום ושעה ולשריין ביומן

אני מאמנת/מטפלת/מורה אוכל להשתמש בכלים שבקורס כדי לעזור ללקוחות/תלמידים שלי?
בהחלט! הקורס "לומדים להרגע" מכיל עשרות כלים פשוטים ומעשיים שהתלמידים מוזמנים להעביר הלאה. רבים מהנרשמים לקורס עד עכשיו היו מטפלים מאמנים ומורים מסוגים שונים שספרו לי שהשתמשו בהצלחה בכלים האלה כדי לעזור ללקוחות/תלמידים שלהם באופן משמעותי!

אני רוצה ללוות את הלמידה העצמית בתמיכה שלך, האם זה אפשרי?
כן! ניתן לרכוש חבילת תמיכה לחצי שנה שכוללת משוב על דפי העבודה, תמיכה במייל ללא הגבלה ו-5 פגישות אישיות. לפרטים צרו איתי קשר.

אני גר בחו"ל, האם אני יכול להשתתף בקורס?
בודאי! זה היופי של קורס אינטרנטי! ניתן לצפות בו מכל מקום בעולם.

אני "טכנופובית". איו לי ניסיון בקורסים דיגיטליים ואני מפחדת מבעיות טכניות. האם זה גם בשבילי? 
בהחלט! רקפת, מנהלת קשרי הלקוחות של המרכז לאימון התודעה נותנת תמיכה טכנית לזקוקים לכך. היא מסבירה בפשטות צעד אחר צעד ומצליחה לעזור לכל המאותגרים טכנולוגית. 

כמה זמן הקורס פתוח לי?
הקורס פתוח ללא הגבלת זמן כך שתוכל לחזור להדרכות שוב ושוב לאורך שנים.

מה בדיוק כלול בעשרת השיעורים האינטרנטיים?
46 סרטונים באורך כולל של כ-9 שעות, 11 דפי עבודה, 15 קבצי אודיו של תהליכי הרפיה, מדיטציה ודמיון מודרך, ועוד 7 קבצים של סיפורים וחומר נוסף. התכנים כוללים שילוב של חומר תאורטי, מחקרים מדעיים מעודכנים וכלים פשוטים ומעשיים להפחתת סטרס. לרשימה המלאה של תכני הקורס יש להקיש כאן.

עוד תגובות משתתפים

הקורס נקרה בדרכי בזמן כל כך מתאים ורלוונטי עבורי, הייתי די אבודה בתחושות הלחץ שליוו אותי, וכשמו כן הוא – לומדים להרגע עזר לי להרגע. הקורס נתן לי כלים מעשיים איך ללמד את הגוף והנפש להרגע ומכאן לקבל פרופורציות לחיים ולתפקד בצורה טובה יותר. המון תודה. גלית.

אני מאוד שמחה, שבחרתי להרשם לקורס לומדים להירגע. אהבתי את האפשרות לבחור מתי ובמשך כמה זמן לשמוע את השיעורים. אהבתי את האפשרות לחזור שוב ושוב לקטעים, שמחברים אותי לעצמי עוד ועוד. התוכן של הקורס היה מעמיק ומעשי. הרגשתי מלאת אנרגיה וסיפוק. תמר ת.

רמת הסטרס שלי ירדה והתאזנה, אני חשה יותר בשליטה ברגש למרות התמודדויות לא פשוטות שאני עוברת. אורלי.

הקורס תרם לי המון ידע, עשה לי סדר בנישה ספציפית בתרמיל מסע החיים. אֹיפשר לי לבחון את המצפן האישי שלי הטמון בו, ולדייק אותו עוד יותר. התכנים מעשירים ופוקחי עיניים. העריכה כה ידידותית וחכמה. ניכרת בה ההשקעה העצומה שלך, תשומת הלב והאכפתיות האמיתית כלפי הלקוח. כל כך יסודי, נגיש, ובקצב הנכון. כל שיעור בנוי ומוגש כמו ארוחת גורמה איכותית המורכבת מכמה מנות מדויקות בגודלן, תוך הקפדה גם על השולחן, כלי האוכל, המפית והפרח באגרטל. צורת ההגשה שלך משדרת רוגע, בעידן התזזיתי של עולמנו הגשה כמו שלך נחווית באמת כמרפא ומרגוע. הענקת והגשת פה על מגש של כסף מישנה סדורה לחיים שפויים בריאים ונכונים יותר. מי ייתן ויהדהד הלך הרוח הזה ויגע בכל אדם. עולמנו יראה ויהיה אז טוב ויפה יותר. תבורכי!! אורית ח.

הקורס מ ע ו ל ה! עכשיו סיימתי את הקורס המרתק הזה ואני חוזרת להתחלה, לשמיעה חוזרת של הדברים. תמיד רציתי לתרגל מדיטציה, ולמרות שאני מתרגלת יוגה שנים לא ממש מצאתי מקום לעניין הזה. תכננתי שמתישהוא אצטרף לאיזה קורס בנושא. לא ציפיתי גם לכסות את הנושא הזה כאן. אני מצליחה לתרגל כמעט כל יום, ועל כך תבורכי. מיכל.

אני עובדת לאט עם עצמי לפי שעורי הקורס. אין לי מילים להודות לך, על כל משפט ומשפט. הכל מועבר במחשבה, בחכמה, ובחן. אסנת נ.

בזכות הקורס למדתי לישון יותר בלילה ושינה טובה יותר. אהובה

מה תוכנית הקורס? מה לומדים בכל שיעור?

שעור ראשון: מה זה הסטרס הזה? בו אנחנו לומדים מה זה סטרס, למה הוא הורג אותנו ומהן האסטרטגיות העיקריות למנוע את נזקיו.

שעור שני: להשפיע לטובה על הפיזיולוגיה, בו נלמד איך להשתמש בהרפיית שרירים, פעילות גופנית וצחוק לצמצום נזקי הסטרס - וכמובן, מה אומרים על זה המחקרים.

שעור שלישי: מדיטציה, בו נלמד מה זה מדיטציה, איזה סוגי מדיטציה קיימים, באיזה כדאי להשתמש מתי - ואיך לעשות את זה. בנוסף, נחשף למחקרים עדכניים שחוקרים את הפרקטיקה העתיקה הזו בכלים חדשניים ומגלים תוצאות ממש מפתיעות.

שעור רביעי: גורמי הסטרס, ניהול זמן וגורמים תומכים, מורכב משלשה חלקים. ראשית, נלמד על גורמי הסטרס - ונזהה את גורמי הסטרס האישיים שלנו. שנית, נלמד על ניהול זמן ואיך לשפר אותו. שלישית, נלמד על גורמים תומכים שמסייעים להפחתת סטרס כולל החשיבות של תזונה, תחביבים, בילוי בטבע ושינה.

שעור חמישי: שינויים בצורת חשיבה, בו נלמד איך להפחית את הסטרס בחיינו עי שינויים בצורת חשיבה. בשיעור זה נלמד שלשה עקרונות לשינוי צורת חשיבה, ונקבל 4 כלים פשוטים ומעשיים אך רבי עוצמה שיעזרו לנו לעשות זאת. בשיעור זה נלמד גם על גמישות המוח ועל המפתח העיקרי לשינוי הרגלי חשיבה.

שעור שישי: משמעות ערכים ומטרות, בו נכיר את הפתגם המפורסם של ניטשה "מי שיש לו למה יכול לסבול כמעט כל איך", ונבדוק איזה שינויים אנחנו צריכים לעשות כדי לחיות חיים של משמעות וערך.

שעור שביעי: מערכות יחסים, בו נלמד על השפעת הקשרים החברתיים שלנו על בריאותנו - והדרכים להשתמש בקשרים עם אנשים אחרים להפחתת הסטרס בחיינו, ולא להגדלתו.

שעור שמיני: דמיון מודרך, בו נכיר את כוחו של הדמיון והדרכים להשתמש בו להפחתת הסטרס.

שיעור תשיעי: רגשות, בו נלמד על השפעת המצב הרגשי שלנו על תפקוד הגוף והמוח - ונכיר גישה וכלים שעוזרים לנו לנהל את הרגשות שלנו במקום שהם ינהלו אותנו.

בשיעור העשירי והאחרון, שיעור הסיכום, נלמד על סטרס בעבודה - ונארוז את ארגז הכלים שקבלנו בקורס לשימוש בעתיד, בנוסף נדבר גם על חוסן נפשי, שהוא התוצאה הטבעית שצומחת מיישום כל הכלים והאסטרטגיות שנלמדים בקורס.

לרשימה המלאה של הסרטונים, קבצי האודיו וקבצי ה pdf הכלולים בקורס יש להקיש כאן

מה קורה לאחר ההרשמה?

מיד לאחר ההרשמה תקבל/י במייל חשבונית/מס קבלה. ביום העבודה הראשון שלאחר מכן תקבל/י שם משתמש וסיסמא לכניסה לאתר הקורס שם תמצא/י את שלשת השיעורים הראשונים פתוחים  ותוכל/י להתחיל ללמוד. אחרי 3 שבועות כשתסתיים תקופת האחריות, יפתחו כל השיעורים הנוספים וכן כל הבונוסים. 

מלאו את הפרטים פה ותועברו לדף תשלום מאובטח

ליצירת קשר:     טלפון 054-5704203      מייל: info@daliaresnitzky.com  

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.