.

 טיול סדנה:  סתיו בירקון 

יום שבת 23 באוקטובר 

מסלול הליכה משולב בפעילויות סדנאיות.
יום של יופי, התבוננות, חיבור, תנועה, שירה, ניקוי ראש והשראה

איפה ומתי?

בחלק הנקי של נחל הירקון מכפר הבפטיסטים לטחנת אבו רבאח. סמוך מאוד לצומת ירקון. נפגשים ב 9:00 בבקר, נפרדים סביב 17:00. הוראות הגעה מדויקות ישלחו לנרשמים. 

איך מגיעים לשם?

במכוניות פרטיות. נשמח לחבר אתכם למשתתפים נוספים מאזור מגוריכם לנסיעה משותפת.

מה אוכלים?

כל אחד מביא לעצמו צידה למשך היום. אנחנו דואגים לשתיה חמה בפתיחה.

איך המסלול?

אורך המסלול כ-6 קמ, הוא נוח להליכה (מישורי, ללא אתגרים מיוחדים) ומוצל בחלקו. המסלול כולל אפשרויות טבילה בנחל והוא מתאים לאוהבי לכת בכושר גופני טוב. (בתמונה למטה שתי פינות קסומות לאורך המסלול)

הנחיה: דליה ואילת.

דליה רזניצקי, ד"ר לביולוגיה, מנחת קבוצות מוסמכת. המיסדת והמנהלת של המרכז לאימון התודעה. 

אילת אובלס, מוזיקאית, זמרת, מורה ליוגה וצ'י-קונג. המיסדת והמנהלת של סטודיו "דרך הקול". מלוה את הפעילות בטבע בנגינה על גיטרה. 

דליה ואילת מנחות יחד את הפעילויות של טבע ואהבה כבר מעל 14 שנים.

אנשים שמטיילים איתנו פעם ראשונה, מופתעים תמיד מעוצמת החווייה והאיכות האנושית. הנה חלק קטן מהתגובות הספונטניות שקיבלנו ממטיילים אחרי טיול ראשון שלהם איתנו:

אחרי יומיים של טיול במדבר ומפגש עם אנשים שלא הכרתי קודם אף אחד מהם, של שירה, תרגול וארוחות משותפות, הרגשתי שחזרתי הביתה. הקבלה, הפתיחות והשיתוף חיברו אותי ללב, בטבעיות, בכיף ובפשטות. תודה מכל הלב. עופרה.

חזרתי מהטיול עייפה ושמחה ומלאה בכל טוב. מעבר לנוף וולטבע המדהים בו פסענו, התעכבתי לספר למשפחתי בעיקר על מה שמצאתי במפגש האנושי. איכות מופלאה וריכוזיות נדירה של רגישות, תום, ואהבת אדם. תודה לכם, ואשריכם שהצלחתם למגנט וללקט סביבכם קבוצת אנשי לב עשירה ומגוונת כל כך. זו האיכות שספגתי ונשמתי פנימה בכל הסופש הזה. איכות לב. גם בשיחות פרטיות וגם בתחושת הקולקטיב. איזו חבורה מקסימה ונפלאה הייתם. אני ממש שמחה שבחרתי לטייל איתכם ומקווה לפגוש אתכם שוב בהמשך. בברכה רבה אורית.

אצלנו לכל טיול סדנה יש נושא. הנושא הפעם: האוצרות שעל יד הבית.

לפעמים אנחנו מחפשים אוצרות במרחק, ובסוף מגלים שהם פה, ממש קרוב ע"י הבית. זו היתה החויה שלנו כשגילינו את המסלול המקסים הזה שלא הכרנו קודם. זה גם מתחבר לתקופה האחרונה בה ההתרחשויות בעולם מנעו מאיתנו לנסוע למרחקים ואולי גילינו בה אוצרות, ממש קרוב...

מה העלות?

מחיר טיול הסדנה 180 ש"ח לאדם. בהנחת הרשמה מוקדמת 150 ש"ח בלבד. הנחת הרשמה מוקדמת עד יום שבת ה-16 באוקטובר. לחברי מועדון המטייל המתמיד של טבע ואהבה יש הנחות נוספות. לפרטים והצטרפות למועדון המטייל המתמיד הקישו כאן.

איך נרשמים?

ממלאים את הפרטים בטופס פה למטה ומועברים לדף תשלום מאובטח.

מסלול הליכה מקסים לאורך הירקון

אפשרות לטבילה בנחל

תרגול בהשראת היוגה והצ'יקונג 

שירה בהנחיית אילת והגיטרה שמחברת את הלבבות

ניקוי ראש חיבור לכוחות וטעינת מצברים

קבלה שייכות וחווית יחד

♥ שימו לב ♥

♥♥ הטיול מלא. ניתן להרשם לרשימת המתנה ונודיעכם אם יתפנה מקום ♥♥ 

להרשמה לרשימת ההמתנה מלאו פרטים כאן

דואר אלקטרוני
שם
טלפון סלולארי

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.