.

יום הולדת 70 (למדינה) בהר מירון 

טיול סדנה של שישי-שבת 13-14 באפריל

שני מסלולי הליכה יפהפיים, פריחה צבעונית, ארוחות משותפות, תנועה, שירה, שפע פעילויות סדנאיות לחיבור לטבע לעצמנו ולמשתתפים האחרים, קבלת שבת של התרוממות רוח, טקס הדלת משואות מיוחד, לינת קמפינג במרחב משותף, חיבור, שמחה ואהבה.

מה זה טיול סדנה?

גם טיול חיצוני, הכרות עם מקומות, מראות ויופי - גם טיול פנימי, מפגש עם עצמנו, התבוננות ותובנות -וכל זה טבול בחווית חיבור ושייכות, שירה, שמחה ואהבה.

הנחיה: דליה ואילת

דליה רזניצקי, בעלת תואר שלישי בביולוגיה, מדריכת טיולים ומנחת קבוצות מוסמכת. אחראית על המסלולים והלוגיסטיקה.

אילת אובלס, מוזיקאית, מורה ליוגה וצ'י-קונג. מלוה את הפעילות בנגינה על גיטרה. אחראית על התנועה, השירה והשמחה.

יחד אנחנו יוצרות את התכנים והפעילויות שמותאמים לנושא, למקומות ולעונת השנה.

אנשים שמטיילים איתנו פעם ראשונה, מופתעים תמיד מעוצמת החווייה והאיכות האנושית. הנה חלק קטן מהתגובות הספונטניות שקיבלנו ממטיילים אחרי טיול ראשון שלהם איתנו:

דליה יקרה, היה ממש נוגע… כותבת מיד כשהגענו, כשאני עוד בהתרשמות הכי ראשונית, ובטוחה שהחוויות ילווני גם בהמשך הימים. אתן מעבירות את המסרים והתובנות כל כך ברגש ובשום-שכל שזה ממש תענוג. על ההנחיה וההובלה המוסיקלית בכלים שלובים – בינך לבין איילת – שאפו ענק! נורית.

הייתי "ילדת חוץ" בטיול הזה. הלוואי שהפתיחות והחיוך והחיבוק החם שזכינו לקבל היו מנת חלקם של כל "ילדי החוץ" לדורותיהם… אני כבר קניתי מקל הליכה, לימים שיבואו, ובדרכי הארץ הזאת, אני רוצה לטייל אתכם! ושדליה תהייה שם להורות מסלול. ואילת פשוט שתהייה בשביל הנשמה והנשימה והבלנס ו… וכולכם שאת שמותיכם אני אוספת בקצב קצת איטי אך באהבה ענקית. בחיבוק שקט, עדנה

אין לי מילים להודות על היום המופלא זה. מרגישה שמזמן לא חוויתי אושר כזה. תודה ובאהבה גדולה אתי

חזרתי מהטיול עייפה ושמחה ומלאה בכל טוב. מעבר לנוף וולטבע המדהים בו פסענו, התעכבתי לספר למשפחתי בעיקר על מה שמצאתי במפגש האנושי. איכות מופלאה וריכוזיות נדירה של רגישות, תום, ואהבת אדם. תודה לכם, ואשריכם שהצלחתם למגנט וללקט סביבכם קבוצת אנשי לב עשירה ומגוונת כל כך. זו האיכות שספגתי ונשמתי פנימה בכל הסופש הזה. איכות לב. גם בשיחות פרטיות וגם בתחושת הקולקטיב. איזו חבורה מקסימה ונפלאה הייתם. אני ממש שמחה שבחרתי לטייל איתכם ומקווה לפגוש אתכם שוב בהמשך. בברכה רבה אורית.

מה המסלולים הפעם?

ביום הראשון נלך בנחל נריה בתוך החורש הקסום, אורך המסלול כ-4 ק"מ. ביום השני נלך בשביל ישראל מחניון הפסגה לחניון הפיתול. המסלול מגוון מאוד, חלקו מישורי וחלקו בירידה, אורכו כ-7 ק"מ והוא עובר בנקודות יפהפיות רבות כולל חרבת בק, ההוטה, עין זבד (בתמונה), כסא אליהו ועוד. 

ההליכה קשה? 

דרגת הקושי בינונית. הטיול מתאים לכל אדם חובב הליכה בכושר גופני טוב.

איך מגיעים?

במכוניות פרטיות. נשמח לחבר אתכם למשתתפים נוספים מאזור מגוריכם לנסיעה משותפת

מה אוכלים?

נקיים שתי ארוחות משותפות להן כל אחד מביא ממיטב גנו ומטבחו. ארוחת ערב בשישי וארוחת בוקר בשבת בה גם נכין לעצמנו צידה להמשך היום. 

איפה ישנים?

בחוות נמורה הסמוכה למושב ספסופה. במרחב גדול מצויד במזרונים. במקום יעמדו לרשותנו מטבח לשרות עצמי, מקלחות ושרותים (חלקם אקולוגיים). מחיר הלינה: 90 ש"ח לאדם יגבה במזומן במקום ויועבר ישירות למארחים. 

מה ההשקעה שלי?

מחיר טיול הסדנה 350 ש"ח לאדם. בהרשמה מוקדמת עד יום שישי ה- 6 לאפריל 290 ש"ח בלבד.
לחברי מועדון המטייל המתמיד של טבע ואהבה 240 ש"ח בלבד. לחברי מועדון המטייל המתמיד שיש להם יום-הולדת באפריל  210 ש"ח בלבד. החברות במועדון עולה 12 ש"ח בחודש ומשתלמת מאוד למי שמטייל איתנו בקביעות.
להצטרפות למועדון המטייל המתמיד הקישו כאן.

ההשתתפות בטיול הסדנה כרוכה בתשלום נוסף של 90 ש"ח לחוות נמורה על הלינה.  

איך נרשמים?

ממלאים את הפרטים בטופס פה למטה ומועברים לדף תשלום מאובטח.

שני מסלולי הליכה יפהפיים במיוחד

חורש מהמם, פריחה מרגשת ותצפיות נוף יפהפיות. 

תנועה בהשראת היוגה והצ'י-קונג

פעילויות סדנאיות מגוונות 

שירה ביחד שמחברת את הלבבות

קבלת שבת של התרוממות רוח

טקס הדלקת משואות מיוחד

ניקוי ראש חיבור לכוחות וטעינת מצברים

קבלה שייכות וחווית יחד

להרשמה מלאו את הפרטים כאן ותועברו לדף תשלום מאובטח

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון סלולארי *

תודה למטיילינו היקרים שצלמו את התמונות בעמוד הזה.

בשאלות אפשר לפנות לדליה 054-5704203 או אילת 0506376276.

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.