.

איך יוצרים אושר?

 

 

האם היית רוצה 

להגביר את השמחה, הבטחון, השקט הנפשי והסיפוק
ולהפחית באופן משמעותי את הדאגות, הכעסים והדכדוכים?
 

הכנתי בשבילך קורס וידאו חינמי בו אני חושפת ידע וכלים מבוססי מחקר (מתחום הפסיכולוגיה החיובית ומדעי המוח) שיעזרו לך לעשות זאת, שיעזרו לך ליצור אושר.

לצפייה בקורס החינמי "איך יוצרים אושר?" יש למלא שם וכתובת דואר אלקטרוני  

מספר הטלפון אינו שדה חובה ומיועד רק למי שרוצה לקבל תזכורת ב-סמס על עליית חלק נוסף של הקורס.
ההרשמה תצרף אותך לקהילת הקשר של ד"ר דליה רזניצקי כך שתקבל/י סרטונים, מאמרים, סיפורים ועדכונים.
תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה בלחיצת כפתור בכל עת.

מה בקורס?

הקורס "איך יוצרים אושר?" יתן לך ידע וכלים מבוססי מחקר שיאפשרו לך לשפר משמעותית את השמחה, הסיפוק ושביעות הרצון בחייך. הקורס מורכב מ-4 סרטונים.

  • בסרטון הראשון בסדרה "זה לא שם", אני מציגה מחקרים מתחום הפסיכולוגיה החיובית המוכיחים שהאושר שלנו לא תלוי בנסיבות חיינו ומגלה מה כן קובע את רמת האושר שלנו (רמז: זה בתוך הראש שלנו...) 
  • בסרטון השני בסדרה "הבנות חדשות על המוח" אני לוקחת אותך לשיעור קצר ותמציתי בנוירוביולוגיה: מדעי המוח, שמסביר למה כל כך קשה לשנות הרגלי חשיבה ואיך מתגברים על הקושי הזה.
  • בסרטון השלישי בסדרה "ראיית היש", אני מלמדת למה הרגלי חשיבה רואי יש הכרחיים לאושר ואיך מפתחים אותם. 
  • הסרטון הרביעי בסדרה נקרא "12 העקרונות" ואני פורשת את 12 העקרונות ליצירת שינוי מקיף בצורת החשיבה והפעולה שלנו שמאפשרים עלייה ברמת האושר. החלק הזה יועבר בובינר בשידור חי ביום רביעי ה 5.12 בשמונה בערב. 

הסרטונים עולים בהפרשים של כמה ימים זה מזה, כמו סיפור בהמשכים. הסרטון הראשון ב- 26.11, השני ב-29.11 והשלישי ב 2.12. החלק הרביעי והאחרון של הקורס יועבר בשידור חי ביום רביעי ה 5.12 בשמונה בערב. מי שלא יוכל להאזין לשידור החי, יוכל לצפות בהקלטה שלו שתועלה למחרת ב- 6.12. הקורס יהיה זמין במלואו למשך שבוע ואז יסגר.

מי אני?

נעים מאוד, שמי דליה רזניצקי.

אני מדענית בהשכלתי הבסיסית, עשיתי דוקטורט בביולוגיה במכון ויצמן, וגם עבדתי הרבה שנים כמדענית בכירה באקדמיה ובתעשייה הביוטכנולוגית בארץ ובחול.

ב-2004 התחלתי תהליך של שינוי אישי ומקצועי, עזבתי את המעבדה והמבחנות, ושקעתי בלימוד התחום החדש והמתפתח של wellness שמתמקד בשיפור הבריאות והשמחה.

אחרי למידה רבת שנים במסגרות רבות ושונות הקמתי את המרכז לאימון התודעה שעוזר לאנשים לשפר את השמחה והבריאות בחייהם ע"י שינויים בצורת חשיבה. 

 

הידע המדעי והגישה המדעית מעברי - ממשיכים לשרת אותי גם היום. אני קוראת את המחקרים החדשים שרלונטים לנושאים שאני מלמדת -ומשלבת ידע מדעי עדכני בכל ההדרכות והקורסים שלי. 

הנה חלק קטן ממאות התגובות שקיבלתי על הקורס הזה:

תודה, תודה, ועוד פעם תודה רבה על הסרטונים המדהימים ביותר אין לי מילים כמה מדויק ברור ומרתק.... ונתמך מדעית הפלא ופלא...  חנניה

גם אני מלמדת פסיכולוגיה חיובית, לכן הוידאו שראיתי היום לא לימד אותי באופן אישי דברים חדשים (בדגש עלי, זה ברור לי שאחרים שלא עוסקים במקצוע למדו גם למדו!), אבל הייתה בו רוח מקורית, גישה נהירה ושילוב נהדר בין רצינות לקלילות. פשוט נהדר. ממש. ישר כח, נעה

תודה דליה. מוגש בצורה מאוד ברורה ורהוטה ועל כך כל הכבוד לך! הדרך שאת מציעה היא מעשית - וזה הכי חשוב. בועז

דליה שלום. המון תודה על הקורס החינמי הנפלא שלך שהיה כל כך מובנה ברור משכנע ומזמן אפשרויות. נהניתי מכל רגע ומכל התכנים שהעלת. תודה על נדיבותך. אילנה

מאד נהניתי, קולך רגוע, הקצב מתאים לי וגם ההסברים הפשוטים. (אני מייחס לפשטות המון חשיבות ודבק באמירה: "מה שלא יהיה פשוט – פשוט לא יהיה"...) תודה רבה, אריק

דליה יקרה, התכנים שאת מעלה מעסיקים היום כ"כ הרבה אנשים. למרות כל היש והאפשרויות אנשים חווים תסכול, ריקנות, ייאוש וחוסר סיפוק ושמחה. ההנגשה והפשטות שאת מציגה את הדברים עושה חשק לנסות ולפעול. המון תודה לך. נילי

לצפייה בקורס החינמי "איך יוצרים אושר?" יש למלא שם וכתובת דואר אלקטרוני

מספר הטלפון אינו שדה חובה ומיועד רק למי שרוצה לקבל תזכורת ב-סמס על עליית חלק נוסף של הקורס.
ההרשמה תצרף אותך לקהילת הקשר של ד"ר דליה רזניצקי כך שתקבל/י סרטונים, מאמרים, סיפורים ועדכונים.

תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה בלחיצת כפתור בכל עת.

בכל שאלה אפשר לפנות לד"ר דליה רזניצקי   info@daliaresnitzky.com

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.