.

 

הנחיה אישית עם ד"ר דליה רזניצקי


רוצה לשפר את השמחה, השקט הנפשי או את מערכות היחסים?

אני מזמינה אותך לתהליך של הנחיה אישית בו אלמד אותך כלים מגוונים מתחום המדיטציה, הדמיון מודרך, הפסיכולוגיה החיובית וההתפתחות האישית – ואנחה אותך איך להשתמש בהם. התהליך הזה בדרך כלל קצר ומאוד אפקטיבי. 

ללא קשר לסוג הבעיה שהביאה אותם אלי מלכתחילה, התוצאה של התהליך הזה עבור הלקוחות שלי היא תמיד צמיחה, ריפוי, הגשמה, עליה בשמחה ושיפור השקט הנפשי.

הנה כמה עדויות של לקוחות

  • הגעתי אלייך בגיל 64, כשאני בריאה, בנישואים טובים של 43 שנה, עטופה משפחה אוהבת, בעלת מקצוע מספק, בסיום שתי קרירות מוצלחות, ובכל זאת: מסתובבת עם "אבן" בבטן. אבן של עצב חרדה ואי סיפוק וכל חיי נצבעים ברגשות אלה. ואז ההשגחה העליונה שלחה לי אותך. את בדרך הנעימה, המקצועית החכמה והמבינה הצלחת להעמיד מולי מראה המגדילה ומעצימה את הטוב שבחיי. עזרת לי לבנות כפאזל שלם את התמונה הנכונה והחדשה שהיא חיי, החזרת לי את החיוך לפנים וריסקת לי את האבן בבטן. תודה לך, דליה יקירתי, בזכותך הפכתי בגיל 64 להיות אדם מחייך רגוע ומרוצה יותר מחיי. צילה לייזר, גדרה

  • אל דליה הגעתי במצב ירוד של יאוש, דכדוך עמוק, אפופת חרדות לא רציונליות לילדי הבוגרים ולעתידי המקצועי והאישי. שעות רבות עם פסיכולוגית עלו בתוהו, ומצאתי את עצמי שוקעת יותר ויותר. היום, אחרי עשרה מפגשים בלבד, אני שמחה להיות במקום מואר, מאושר, ורגוע יותר. קיבלתי לאחרונה עבודה מדהימה שמרוממת את רוחי, חרדותי פחתו, ואני מסתכלת קדימה באופטימיות וחיוך. אורלי

לאחרונה הסתיימו כמה תהליכים כאלה והתפנה מקום בלו"ז שלי. לכן אני מכריזה על

מבצע "אחרי החגים"


המחיר הרגיל של פגישה בת שעה הוא 350 ש"ח.
במסגרת המבצע יתקיימו 

פגישות היכרות במחיר של 250 ש"ח במקום 350 ש"ח. (100 ש"ח הנחה)

אם אחרי פגישת ההיכרות תחליט/י להכנס לתהליך של הנחיה אישית איתי, תוכל/י לרכוש חבילה של 5 פגישות במחיר של 300 במקום 350 לפגישה. (50 ש"ח הנחה לכל פגישה).

המבצע בתוקף ל-10 ימים בלבד

הפגישות בנות שעה וניתן לקיים אותן: פנים אל פנים, בנס ציונה או בסקייפ.

מתלבט/ת? לא בטוח/ה שזה מתאים לך? רוצה לשוחח? בשמחה.
אני מקיימת עם כל המעוניין שיחות יעוץ טלפוניות של כ-20 דקות ללא תשלום.

המבצע בתוקף רק למי שממלא את הטופס פה למטה עד יום ראשון ה 14.10 בחצות.

לתאום שיחת יעוץ ללא תשלום יש למלא את הפרטים בטופס שלמטה
ואצור אתך קשר בהקדם

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון סלולארי *
ימים/שעות נוחים לשיחה *

 

ליצירת קשר:   info@daliaresnitzky.com

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.