.

אם את רוצה לקחת את החיים שלך קדימה, ולחוות יותר זרימה, שמחה, הגשמה, עוצמה, שקט פנימי וביטוי עצמי 

ד"ר דליה רזניצקי, שעזרה כבר להרבה נשים להתקדם ליותר הגשמה, עוצמה וביטוי עצמי, מזמינה אותך להדרכה אינטרנטית חינמית בנושא:

להתחבר לאור הפנימי

לחיות בהגשמה עוצמה וביטוי עצמי

בהדרכה אספר מה זה בשבילי חיבור לאור הפנימי, אשתף בדרך האישית שלי מחושך לאור, ואתן עקרונות וכלים שתוכלי להשתמש בהם בדרך שלך אל האור שלך

ההדרכה תתקיים ביום שלישי 4.5 בשעות 20:00-21:30 

כדי לשריין מקום להשתתפות מלאי פרטים פה

הטלפון הנייד אינו שדה חובה ומיועד למי שרוצה לקבל תזכורת במסרון

ההרשמה תצרף אותך לקהילת הקשר של ד"ר דליה רזניצקי. תוכלי להסיר את עצמך מהרשימה בלחיצת כפתור בכל עת. פרטיותך חשובה לי. אני מתחייבת לא להעביר את פרטיך לשום גורם.  

מה תלמדי בהדרכה? 

מה זה "מודל האור והבלגן" ואיך הוא יכול לעזור לך להיות הרבה יותר שמחה עוצמתית ומוגשמת?

מהם 6 העקרונות מהם בנויה מפת הדרכים לחיבור לאור הפנימי וליותר הגשמה, עוצמה וביטוי עצמי?

תקבלי 3 כלים פשוטים ומעשיים שיעזרו לך לשפר את יכולת הבחירה, הערך העצמי ומערכות היחסים. 

למי ההדרכה מתאימה?

לאנשים שכרגע במשבר או בתקיעות או בתהליך שינוי 

לאנשים שרוצים לחזק את האהבה לעצמם ולאחרים

לאנשים שיודעים שאפשר לחיות עם יותר הגשמה / עוצמה / שמחה אבל לא יודעים איך להגיע לשם.

לאנשים שרואים את החיים כמסע של צמיחה וריפוי ואוספים ידע וכלים שיעזרו להם במסע הזה

מי אני?

נעים מאוד, שמי דליה רזניצקי.

אני מדענית בהשכלתי הבסיסית. עשיתי דוקטורט בביולוגיה במכון ויצמן ואחריו נסעתי לפוסט דוקטורט של 3 שנים בסן דיאגו עם בעל ושני ילדים קטנים.

באמצע התקופה הזו מצאתי את עצמי במשבר עמוק. הרגשתי שהחיים שלי נשברו לפאזל עם אלפי חלקים ולא היה לי מושג איך להרכיב אותו מחדש. הייתי בת 37, אמא לשני ילדים קטנים, רחוקה מהארץ, המשפחה המורחבת והחברים והייתי בחושך. שם התחיל המסע שלי אל האור. מסע ארוך ומפותל שנמשך עד היום.

בשנים שאחרי החזרה לארץ השתתפתי בהרבה סדנאות וקורסים להתפתחות אישית מסוגים שונים, ולאט לאט המצב התחיל להשתפר. גיליתי שהאור הוא לא בחוץ אלא בתוכי פנימה. צברתי ידע וכלים שאפשרו לי להתחבר אליו וזה הוביל לשינוי דרמטי במערכת היחסים עם עצמי ועם העולם החיצוני ולעליה בשמחה ובשקט הנפשי שלי.

הרצון לחלק עם אחרים את מה שלמדתי במסע שלי הוביל לכך שכעשר שנים אחרי החזרה לארץ, בהן עבדתי כמדענית בכירה באקדמיה ובתעשייה הביוטכנולוגית - עזבתי את המעבדה והמבחנות, והתחלתי לעבוד עם אנשים. ללוות אחרים במסע שלהם אל האור שלהם.

הקמתי את המרכז לאימון התודעה במסגרתו אני מלמדת ומנחה כמה סוגים שונים של סדנאות וקורסים שעוזרים לאנשים לשפר את מערכות היחסים עם עצמם ועם אחרים, ולהגביר את השמחה, השקט הנפשי וההגשמה שהם חווים. זה מה שאני עושה ב-15 השנים האחרונות. במקביל לפעילויות כמנחה ומורה, אני מקפידה להשאר גם תלמידה, וכל הזמן לומדת דברים חדשים וממשיכה להתפתח.

חלק מתגובות הנשים שהיתה לי הזכות ללוות במסע אל האור שלהן

אני פחות פגיעה, יותר שומרת על עצמי, מעריכה את עצמי יותר, מפרגנת לעצמי יותר. התחלתי לאהוב את עצמי, התחלתי לשחרר, התחלתי לנשום. בנוסף חלו שינויים משמעותיים במערכות היחסים שלי והיחסים שלי עם בעלי השתפרו באופן עמוק. תודה ענקית שפגשתי אותך. אירה

אני יותר מחוברת לעצמי ולרצונות שלי. יותר קשובה לעצמי, יותר מודעת, מבינה יותר מה קורה לי ולאנשים סביבי. מאיה

למדתי להתמודד טוב יותר עם מציאות לא פשוטה, למדתי לבחור בעצמי. גלית

זזתי ממקום של תקיעות, נוון, ביטול עצמי ואמונה שאני לא טובה למקום יותר בטוח, יותר שקט. אני מרגישה יותר טוב עם עצמי, למדתי על עצמי המון, מצאתי סוף סוף תשובות שלא היו לי שנים. קיבלתי כלים לראות דברים מזוית אחרת, להתמודד ברגעים קשים וכלים לזמן אושר לחיי. מיכל

להתחבר לאור הפנימי:
לחיות בהגשמה עוצמה וביטוי עצמי

הדרכה אינטרנטית חינמית. יום שלישי 4.5 בשעות 20:00-21:30

כדי לשריין מקום להשתתפות מלאי פרטים פה 

ההרשמה תצרף אותך לקהילת הקשר של ד"ר דליה רזניצקי. תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה בלחיצת כפתור בכל עת. פרטיותך חשובה לי. אני מתחייבת לא להעביר את פרטיך לשום גורם.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.