.

טבילות ונקיונות לשנה החדשה

טיול סדנה במעיינות רמת הגולן. שישי-שבת 11-12 בספטמבר.

שכשוך במעינות, פעילויות סדנאיות של הכנה לשנה החדשה (טקסי טבילה, נקיון, השלכת המיותר, סליחה והתחברות לחזון ומטרות) קבלת שבת מיוחדת של התרוממות רוח, ארוחות משותפות, תנועה, שירה, חיבור והנאה. 

מה זה טיול סדנה?

גם טיול חיצוני, הכרות עם מקומות, מראות ויופי - גם טיול פנימי, מפגש עם עצמנו, התבוננות ותובנות -וכל זה טבול בחווית חיבור ושייכות, שירה, שמחה ואהבה.

הנחיה: דליה ואילת

דליה רזניצקי, בעלת תואר שלישי בביולוגיה, מדריכת טיולים ומנחת קבוצות מוסמכת. אחראית על המסלולים והלוגיסטיקה.

אילת אובלס, מוזיקאית, מורה ליוגה וצ'י-קונג. מלוה את הפעילות בנגינה על גיטרה. אחראית על התנועה, השירה והשמחה.

יחד אנחנו יוצרות את התכנים והפעילויות שמותאמים לנושא, למקומות ולעונת השנה.

אנשים שמטיילים איתנו פעם ראשונה, מופתעים תמיד מעוצמת החווייה והאיכות האנושית. הנה חלק קטן מהתגובות הספונטניות שקיבלנו ממטיילים אחרי טיול ראשון שלהם איתנו:

דליה יקרה, היה ממש נוגע… כותבת מיד כשהגענו, כשאני עוד בהתרשמות הכי ראשונית, ובטוחה שהחוויות ילווני גם בהמשך הימים. אתן מעבירות את המסרים והתובנות כל כך ברגש ובשום-שכל שזה ממש תענוג. על ההנחיה וההובלה המוסיקלית בכלים שלובים – בינך לבין איילת – שאפו ענק! נורית.

הייתי "ילדת חוץ" בטיול הזה. הלוואי שהפתיחות והחיוך והחיבוק החם שזכינו לקבל היו מנת חלקם של כל "ילדי החוץ" לדורותיהם… אני כבר קניתי מקל הליכה, לימים שיבואו, ובדרכי הארץ הזאת, אני רוצה לטייל אתכם! ושדליה תהייה שם להורות מסלול. ואילת פשוט שתהייה בשביל הנשמה והנשימה והבלנס ו… וכולכם שאת שמותיכם אני אוספת בקצב קצת איטי אך באהבה ענקית. בחיבוק שקט, עדנה

אין לי מילים להודות על היום המופלא זה. מרגישה שמזמן לא חוויתי אושר כזה. תודה ובאהבה גדולה אתי

חזרתי מהטיול עייפה ושמחה ומלאה בכל טוב. מעבר לנוף וולטבע המדהים בו פסענו, התעכבתי לספר למשפחתי בעיקר על מה שמצאתי במפגש האנושי. איכות מופלאה וריכוזיות נדירה של רגישות, תום, ואהבת אדם. תודה לכם, ואשריכם שהצלחתם למגנט וללקט סביבכם קבוצת אנשי לב עשירה ומגוונת כל כך. זו האיכות שספגתי ונשמתי פנימה בכל הסופש הזה. איכות לב. גם בשיחות פרטיות וגם בתחושת הקולקטיב. איזו חבורה מקסימה ונפלאה הייתם. אני ממש שמחה שבחרתי לטייל איתכם ומקווה לפגוש אתכם שוב בהמשך. בברכה רבה אורית.

איפה מטיילים הפעם?

בכמה מעיינות קסומים ברמת הגולן. לחלק מהמעיינות מגיעים עם הרכבים, ההליכה לאחרים ממש קצרה (קטעי הליכה של 20 דקות גג שכוללים עליות וירידות קצרות). 

איך מגיעים?

במכוניות פרטיות. נשמח לחבר אתכם למשתתפים נוספים מאזור מגוריכם לנסיעה משותפת

מה אוכלים?

נקיים שתי ארוחות משותפות להן כל אחד מביא ממיטב גנו ומטבחו. ארוחת ערב בשישי וארוחת בוקר בשבת בה גם נכין לעצמנו צידה להמשך היום.

איפה ישנים?

ב"כפר האינדיאני" שליד מושב אבני איתן ברמת הגולן. באוהלים מונגולי-שטח (יורטים) ממוזגים עם תאורה ושקעי חשמל. 4-5 אנשים באוהל (שיטת הקפסולות! במקום 30 איש באותו מרחב). יש מזרונים שרותים ומקלחות. בנוסף יעמוד לרשותנו מטבח משותף מאובזר במקררים, כירות גז, תנור, מיקרוגל ומיחם. מחיר הלינה: 130 ש"ח לאדם יגבה במקום ויועבר ישירות למארחים. למי שרוצה לינה בתנאים יותר טובים, יש בכפר עצמו ובסביבה הרבה אפשרויות אירוח נוספות. מוזמנים להתייעץ עם דליה ולחפש ברשת. 

מה הנושא הפעם?

הכנה לשנה החדשה.

כולל טקסי טבילה, נקיון, השלכת המיותר, סליחה והתחברות לחזון ומטרות. 

מה ההשקעה שלי?

מחיר טיול הסדנה 350 ש"ח לאדם. בהרשמה מוקדמת 290 ש"ח בלבד.
לחברי מועדון המטייל המתמיד של טבע ואהבה 240 ש"ח בלבד. לחברי מועדון המטייל המתמיד שיש להם יום-הולדת באוגוסט או ספטמבר  210 ש"ח בלבד. החברות במועדון עולה 12 ש"ח בחודש ומשתלמת מאוד למי שמטייל איתנו בקביעות.
להצטרפות למועדון המטייל המתמיד הקישו כאן.

ההשתתפות בטיול הסדנה כרוכה בתשלום נוסף של 130 ש"ח לכפר האינדיאני על הלינה.  

איך נרשמים?

ממלאים את הפרטים בטופס פה למטה ומועברים לדף תשלום מאובטח.

שני מסלולי הליכה יפהפיים ומרעננים

תנועה בהשראת היוגה והצ'י-קונג

פעילויות סדנאיות מגוונות 

שירה ביחד שמחברת את הלבבות

קבלת שבת מיוחדת של התרוממות רוח

ניקוי ראש חיבור לכוחות וטעינת מצברים

קבלה שייכות וחווית יחד

ברגע האחרון התפנו 4 מקומות. ניתן עדיין להנות ממחיר ההרשמה המוקדמת.
כל הקודם זוכה.

להרשמה מלאו פרטים פה ותועברו לדף תשלום מאובטח

דואר אלקטרוני
שם
טלפון סלולארי

תודה למטיילינו היקרים על התמונות בעמוד הזה שצולמו בטיולים קודמים.

בשאלות אפשר לפנות לדליה 054-5704203 או אילת 0506376276.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.