.

מה יפית האביב 
טיול סדנה בצפון רמת הגולן 16-17 לאפריל.

שני מסלולי הליכה בנוף ירוק ופורח, קבלת שבת מיוחדת של התרוממות רוח, ארוחות משותפות, תנועה, שירה, שפע פעילויות סדנאיות לחיבור לטבע לעצמנו ולמשתתפים האחרים, השראה, שמחה ואהבה.

מה זה טיול סדנה?

גם טיול חיצוני, הכרות עם מקומות, מראות ויופי - גם טיול פנימי, מפגש עם עצמנו, התבוננות ותובנות -וכל זה טבול בחווית חיבור ושייכות, שירה, שמחה ואהבה.

הנחיה: דליה ואילת

דליה רזניצקי, בעלת תואר שלישי בביולוגיה, מדריכת טיולים ומנחת קבוצות מוסמכת. אחראית על המסלולים והלוגיסטיקה.

אילת אובלס, מוזיקאית, מורה ליוגה וצ'י-קונג. מלוה את הפעילות בנגינה על גיטרה. אחראית על התנועה, השירה והשמחה.

יחד אנחנו יוצרות את התכנים והפעילויות שמותאמים לנושא, למקומות ולעונת השנה.

אנשים שמטיילים איתנו פעם ראשונה, מופתעים תמיד מעוצמת החווייה והאיכות האנושית. הנה חלק קטן מהתגובות הספונטניות שקיבלנו ממטיילים אחרי טיול ראשון שלהם איתנו:

אחרי יומיים של טיול במדבר ומפגש עם אנשים שלא הכרתי קודם אף אחד מהם, של שירה, תרגול וארוחות משותפות, הרגשתי שחזרתי הביתה. הקבלה, הפתיחות והשיתוף חיברו אותי ללב, בטבעיות, בכיף ובפשטות. תודה מכל הלב. עופרה.

הייתי "ילדת חוץ" בטיול הזה. הלוואי שהפתיחות והחיוך והחיבוק החם שזכינו לקבל היו מנת חלקם של כל "ילדי החוץ" לדורותיהם… אני כבר קניתי מקל הליכה, לימים שיבואו, ובדרכי הארץ הזאת, אני רוצה לטייל אתכם! ושדליה תהייה שם להורות מסלול. ואילת פשוט שתהייה בשביל הנשמה והנשימה והבלנס ו… וכולכם שאת שמותיכם אני אוספת בקצב קצת איטי אך באהבה ענקית. בחיבוק שקט, עדנה

חזרתי מהטיול עייפה ושמחה ומלאה בכל טוב. מעבר לנוף וולטבע המדהים בו פסענו, התעכבתי לספר למשפחתי בעיקר על מה שמצאתי במפגש האנושי. איכות מופלאה וריכוזיות נדירה של רגישות, תום, ואהבת אדם. תודה לכם, ואשריכם שהצלחתם למגנט וללקט סביבכם קבוצת אנשי לב עשירה ומגוונת כל כך. זו האיכות שספגתי ונשמתי פנימה בכל הסופש הזה. איכות לב. גם בשיחות פרטיות וגם בתחושת הקולקטיב. איזו חבורה מקסימה ונפלאה הייתם. אני ממש שמחה שבחרתי לטייל איתכם ומקווה לפגוש אתכם שוב בהמשך. בברכה רבה אורית.

איפה נטייל הפעם?

המסלולים המדויקים עוד לא נקבעו. הם יהיו בצפון רמת הגולן ואולי גם בהרי הגליל העליון, באזורים הגבוהים יחסית בהם הפריחה והירוק נמשכים גם כשבשאר הארץ הירוק מצהיב והפריחה נגמרת. המסלולים יהיו בדרגת קושי בינונית ויתאימו ליודעי ואוהבי לכת בכושר גופני טוב.

איך מגיעים?

במכוניות פרטיות. נשמח לחבר אתכם למשתתפים נוספים מאזור מגוריכם לנסיעה משותפת

מה אוכלים?

נקיים שתי ארוחות משותפות להן כל אחד מביא ממיטב גנו ומטבחו. ארוחת ערב בשישי וארוחת בוקר בשבת בה גם נכין לעצמנו צידה להמשך היום. 

איפה ישנים?

בקמפינג בקבוץ אלרום. באוהלי יורט של 4-5 אנשים באוהל על גבי מזרונים. יש במקום שרותים, מקלחות ומטבח לשרות עצמי. מחיר הלינה: 85 ש"ח לאדם יגבה במקום ויועבר ישירות למארחים. יש במקום גם 2 חדרים לזוגות, בעלות קצת גבוהה יותר. מי שמעוניין שיפנה לדליה. כל הקודם זוכה. 

מה ההשקעה שלי?

מחיר טיול הסדנה 350 ש"ח לאדם. בהרשמה מוקדמת עד יום שלישי ה-6.4  290 ש"ח בלבד.
לחברי מועדון המטייל המתמיד של טבע ואהבה 240 ש"ח בלבד. לחברי מועדון המטייל המתמיד שיש להם יום-הולדת באפריל  210 ש"ח בלבד. החברות במועדון עולה 12 ש"ח בחודש ומשתלמת מאוד למי שמטייל איתנו בקביעות.
להצטרפות למועדון המטייל המתמיד הקישו כאן.

המחיר הזה אינו כולל את התשלום על הלינה שיגבה במקום ויועבר ישירות למארחים. 

שני מסלולי הליכה יפהפיים 

תנועה בהשראת היוגה והצ'י-קונג

פעילויות סדנאיות מגוונות 

שירה ביחד שמחברת את הלבבות

קבלת שבת מיוחדת של התרוממות רוח

ניקוי ראש חיבור לכוחות וטעינת מצברים

קבלה שייכות וחווית יחד

איך נרשמים?

ממלאים את הפרטים בטופס פה למטה ומועברים לדף תשלום מאובטח.

מספר המשתתפים מוגבל ל-30. מומלץ להקדים ולהרשם. 

הטיול מלא וההרשמה נסגרה.

אפשר להרשם כאן לרשימת ההמתנה
וניצור אתכם קשר אם יתפנה מקום.

דואר אלקטרוני
שם
טלפון סלולארי

תודה למטיילינו היקרים על התמונות בעמוד הזה שצולמו בטיולים קודמים.

בשאלות אפשר לפנות לדליה 054-5704203 או אילת 0506376276.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.