הרשמה לובינר 20.7
.

ד"ר דליה רזניצקי, מפתחת שיטת "חדר כושר לאושר" שעזרה כבר לאלפי אנשים ליצור יותר שמחה ושקט נפשי בחייהם מזמינה אותך להרצאה אינטרנטית חינמית: 

שיטת חדר כושר לאושר 

הכרות עם שיטה חדשנית מבוססת מדע שתאפשר לך להפטר מהחשיבה האוטומטית השלילית ולשפר משמעותית את השמחה והשקט הנפשי (בלי לנתח את כאבי הילדות או להוציא עשרות אלפי שקלים על טיפולים פסיכולוגיים מתמשכים).

ההדרכה תתקיים ביום שלישי 20.7 בשעות 20:00-21:30 בעוד:

מצטערת הובינר כבר התקיים, אבל פה למטה יש לי מתנה אחרת בשבילך

מצטערת, הובינר כבר התקיים. אשמח ליידע אותך כשיקבע מועד נוסף.

כדי לקבל מידע אפשר להצטרף לקהילת הקשר של ד"ר דליה רזניצקי ע"י מילוי פרטים כאן ולקבל סיפור מעורר השראה לשבת כל יום שישי ומידע שוטף על כל ההדרכות החינמיות שיתקיימו בחודשים הקרובים.

ההרשמה תצרף אותך לקהילת הקשר של ד"ר דליה רזניצקי. תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה בלחיצת כפתור בכל עת. פרטיותך חשובה לי. אני מתחייבת לא להעביר את פרטיך לשום גורם.

בנוסף יש לי בשבילך מתנה:
סדרה של 3 סרטונים שיעזרו לך לעבור מדאגה ומוטרדות לשמחה ושקט נפשי

מי אני?

נעים מאוד, שמי דליה רזניצקי.

אני מדענית בהשכלתי הבסיסית, עשיתי דוקטורט בביולוגיה במכון ויצמן, וגם עבדתי הרבה שנים כמדענית בכירה באקדמיה ובתעשייה הביוטכנולוגית בארץ ובחול.

ב-2004 התחלתי תהליך של שינוי אישי ומקצועי, עזבתי את המעבדה והמבחנות, ושקעתי בלימוד התחום החדש והמתפתח של wellness שמתמקד בשיפור הבריאות והשמחה.

בעקבות התהליך האישי שאני עברתי ולמידה רבת שנים במסגרות רבות ושונות אני מאמינה שהאושר שלנו תלוי בנו. אני מאמינה שכל אדם יכול לשפר את השמחה והשקט הנפשי בחייו ע"י שינויים בחשיבה ובהתנהגות.

ב-15 השנים האחרונות אני יוצרת קורסים הרצאות וסדנאות בהם אני מלמדת אנשים לשפר את השמחה והשקט הנפשי בחייהם ע"י כלים פשוטים ומעשיים. קהילת הקשר שלי מונה כ 12,000 עוקבים שמקבלים חומר חינמי מגוון להשראה, צמיחה והתפתחות. רבים מהם גם השתתפו במגוון הקורסים והסדנאות שאני מציעה ושפרו משמעותית את השמחה, השקט הנפשי ומערכות היחסים.

הידע המדעי והגישה המדעית מעברי - ממשיכים לשרת אותי גם היום. אני קוראת את המחקרים החדשים שרלונטים לנושאים שאני מלמדת -ומשלבת ידע מדעי עדכני בכל ההדרכות והקורסים שלי.

מה אומרים עלי ועל השיטה שלי? 

"השיטה של דליה מחוללת פלאים. ישנם תקופות בהיסטוריה שבהם התודעה אנושית עולה מדרגה. כך היה במאה ה-19 עם ביטול העבדות, כך היה במאה העשרים עם המהפיכה הפמיניסטית. סדר הגודל והפוטנציאל הגלום בידע ובטכניקה בשיטה שדליה פתחה אינו פחות מן המהפיכות הגדולות הללו." רועי לוטן גלזר המכון למדע ותודעה.

"דליה יקרה, היית בשבילי שליחה נאמנה להעביר אותי דרך, תהליך, של מפגש אמיתי, פתוח, כנה ומקדם עם עצמי. הצלחתי בעזרת השיטה שלך, לקבל את עצמי ולשמוח במי שאני. קיבלתי חיזוק גדול לדרך החיים שלי. קיבלתי כלים ומילים כך שיכולתי לחזק את עצמי ומשפחתי. הבנתי והפנמתי שהשמחה שלי תלויה רק בנקודת המבט שלי ובפרשנות שלי את המציאות." מרגלית

"את נותנת כלים פשוטים שפשוט עובדים מצוין. אם אתה עושה בשגרת היום-יום שלך שלשה, ארבעה דברים פשוטים שלא גוזלים זמן רב אתה מגלה תוך כמה שבועות שכל תפיסת העולם שלך משתנה. אני מסתובב בעולם עם תחושה שאני בר מזל."
עודד ניב, ירושלים

"הגעתי אלייך בגיל 64, כשאני בריאה, בנישואים טובים של 43 שנה, עטופה משפחה אוהבת, בעלת מקצוע מספק, בסיום שתי קרירות מוצלחות, ובכל זאת: מסתובבת עם "אבן" בבטן. אבן של עצב חרדה ואי סיפוק וכל חיי נצבעים ברגשות אלה. ואז ההשגחה העליונה שלחה לי אותך. את בדרך הנעימה, המקצועית החכמה והמבינה הצלחת להעמיד מולי מראה המגדילה ומעצימה את הטוב שבחיי. עזרת לי לבנות כפאזל שלם את התמונה הנכונה והחדשה שהיא חיי, החזרת לי את החיוך לפנים וריסקת לי את האבן בבטן. תודה לך, דליה יקירתי, בזכותך הפכתי בגיל 64 להיות אדם מחייך רגוע ומרוצה יותר מחיי." צילה לייזר, גדרה

"אני מרגישה שאת עוזרת לי להיות אדם טוב יותר. תודה רבה!" זיוה.

"נצרבה דרך חדשה במוח שלי לקחת פחות קשה ארועים לא נעימים. נפתח לי צוהר של אור. גמרתי לכעוס, מה שהיה חלק בלתי נפרד מחיי." דפנה

"אני פחות פגיעה, יותר שומרת על עצמי, מעריכה את עצמי יותר, מפרגנת לעצמי יותר. התחלתי לאהוב את עצמי, התחלתי לשחרר, התחלתי לנשום. בנוסף חלו שינויים משמעותיים במערכות היחסים שלי והיחסים שלי עם בעלי השתפרו באופן עמוק." אירה.

"אל דליה הגעתי במצב ירוד של יאוש, דכדוך עמוק, אפופת חרדות לא רציונליות לילדי הבוגרים ולעתידי המקצועי והאישי. שעות רבות עם פסיכולוגית עלו בתוהו, ומצאתי את עצמי שוקעת יותר ויותר. היום, חמישה חודשים מאוחר יותר, אני שמחה להיות במקום מואר, מאושר, ורגוע יותר. חרדותי פחתו, ואני מסתכלת קדימה באופטימיות וחיוך. תודה!"
אורלי, לוס אנג'לס

"ישמתי מה שלמדת אותי, אני הולכת בדרכיך, המחשבות שלי השתנו, ולכן טוב לי בחיים. כתוצאה מהשינוי הזה אני גם עוזרת להרבה אנשים אחרים. אני אסירת תודה!"
אהובה ברוידא, רעננה.

"כל חיי הרגשתי חסרת ביטחון ולא ראויה למרות תארים, קריירה, הצלחות מקצועיות רבות ושתי בנות מוצלחות. השתתפתי באינספור סדנאות, אבל כל הנסיונות לחבר עובדות אוביקטיביות לתחושה פנימית פגומה שמנהלת את חיי נכשלו עד שפגשתי את דליה והחלטתי לבקש את עזרתה. במקצועיות ויצירתיות ועם המון חכמה וידע, הובילה אותי דליה בזמן קצר יחסית, לחבר חלקים בתוכי שלא חשבתי שאפשר שיתחברו. הודות לה אני מתחילה לנהל את חיי ביתר שלמות, סיפוק ואסרטיביות, ואני רק בתחילת התהליך." דורית.

אז להתראות ביום שלישי ה-20.7 בשעה 20:00 בהדרכה "חדר כושר לאושר" בה אשמח לחשוף בפניך שיטה חדשנית מבוססת מדע שתאפשר לך להפטר מהחשיבה האוטומטית השלילית ולשפר משמעותית את השמחה השקט הנפשי ומערכות היחסים

ההרשמה תצרף אותך לקהילת הקשר של ד"ר דליה רזניצקי. תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה בלחיצת כפתור בכל עת. פרטיותך חשובה לי. אני מתחייבת לא להעביר את פרטיך לשום גורם.

ליצירת קשר ושאלות:     info@daliaresnitzky.com   054-5704203

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.