.

 מתנה בשבילך לימי קורונה:
תרגול לשיפור השקט הנפשי וחיזוק מערכת החיסון
 

3 סרטונים שנערכו מתוך הקלטת מפגש של "מועדון הסוללים" שהתקיים ב-9.3.20.

מלא/י פרטים בטופס פה למטה ותקבל/י במייל קישור לסרטונים 

ההרשמה תצרף אותך לקהילת הקשר של ד"ר דליה רזניצקי כך שתקבל/י סרטונים, מאמרים, סיפורים ועדכונים. תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה בלחיצת כפתור בכל עת.

מי אני?

נעים מאוד, שמי דליה רזניצקי.

אני מדענית בהשכלתי הבסיסית, עשיתי דוקטורט בביולוגיה במכון ויצמן, וגם עבדתי הרבה שנים כמדענית בכירה באקדמיה ובתעשייה הביוטכנולוגית בארץ ובחול.

ב-2004 התחלתי תהליך של שינוי אישי ומקצועי, עזבתי את המעבדה והמבחנות, ושקעתי בלימוד התחום החדש והמתפתח של wellness שמתמקד בשיפור הבריאות והשמחה.

אחרי למידה רבת שנים במסגרות רבות ושונות הקמתי את המרכז לאימון התודעה שעוזר לאנשים לשפר את השמחה והבריאות בחייהם ע"י שינויים בצורת חשיבה.

הידע המדעי והגישה המדעית מעברי - ממשיכים לשרת אותי גם היום. אני קוראת את המחקרים החדשים שרלונטים לנושאים שאני מלמדת -ומשלבת ידע מדעי עדכני בכל ההדרכות והקורסים שלי.

מה זה מועדון הסוללים?

תרגול קבוע של התודעה. שעה בשבוע, בהנחייה שלי, דרך האינטרנט, בלי לצאת מהבית. התרגול מיועד לסלילת שבילים חדשים במוח שלנו. שבילים של חשיבה תומכת אושר.

התרגול במועדון הסוללים מבוסס על מחקרים המוכיחים שאפשר לשנות הרגלי חשיבה ע"י אימון. רוב האנשים מתאמנים יום יום (בעקביות!) בדאגה, בקורת, אשמה והאשמה. לא פלא שהם (שזה בעצם אנחנו) כל כך טובים בזה...

במועדון הסוללים אנחנו מתאמנים בהכרת תודה, תקוה, אהבה, בטחון, פרגון, אופטימיות ועוד "הרגלי חשיבה תומכי אושר". זה פשוט. זה כיפי. זה זול. וזה מאפשר שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה ובעקבות כך שיפור בשמחה ובשקט הנפשי.

בימים כתיקונם, האימון בכל שבוע מוקדש לנושא אחר. בתקופה מיוחדת זו אנחנו מתמקדים בעיקר בתרגול שמאפשר חיבור לשקט נפשי, אבל עדיין עושים תרגילים שונים בכל מפגש. 

בנוסף לתרגול רב הערך, שמאפשר חיבור לשקט נפשי וגם חיזוק מערכת החיסון, מועדון הסוללים מאפשר גם חוויה של יחד שכל כך נחוצה בתקופה זו של בדוד. אנחנו מחזקים אחד את השני, תומכים אחד בשני, נזכרים שאנחנו לא לבד! 

הנה המייל שקיבלתי מענבל אחרי שעשתה את התרגול הזה 

מלא/י פרטים בטופס פה למטה ואשלח לך במייל קישור לסרטונים

ההרשמה תצרף אותך לקהילת הקשר של ד"ר דליה רזניצקי כך שתקבל/י סרטונים, מאמרים, סיפורים ועדכונים. תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה בלחיצת כפתור בכל עת.


לשאלות אפשר לכתוב מייל לד"ר דליה רזניצקי
   info@daliaresnitzky.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.