.

מועדון הסוללים

אימון התודעה לשינוי הרגלי חשיבה

 

מה? מפגש אינטרנטי שבועי בשידור חי
בו אנחנו משתמשים באימון התודעה לסלילת שבילים חדשים במוחנו
שיאפשרו לנו לפתח הרגלי חשיבה ופעולה תומכי שמחה ושקט נפשי

מתי? כל יום שני בערב בשעות 20:00-21:00

איפה? אצלך בבית. מול המחשב! 

צפו בסרטון קצר: מי אני ומה זה מועדון הסוללים?

תשובות של דליה לשאלות שלך 

האם מדובר בלימוד דרך הרצאה? 

לא, לא מדובר בהרצאה בה המשתתפים פסיביים. מדובר באימון אקטיבי בהנחיה שלי.

האם יש אפשרות למשתתפים להגיב, לשאול או לשתף?

כן. המערכת מאפשרת תקשורת דו כוונית, שלי עם המשתתפים ושלהם איתי.

כל שבוע עושים את אותו אימון בדיוק? 

לא. כל מפגש מוקדש לנושא אחר ויש בו ותרגילים אחרים.

לאיזה נושאים מוקדשים המפגשים?

הנה רשימת הנושאים: ראיית היש, הפחתת דאגה, אהבה עצמית, קונפליקטים במערכות יחסים, שינוי השיח הפנימי, הפחתת כעסים, נתינה וטוב לב, שקט נפשי, התמודדות עם רגשות קשים, מימוש עצמי, מקושי להזדמנות. המשתתפים מוזמנים להציע נושאים נוספים

אם אני לא פנויה ביום שני מסוים ומפסידה מפגש, יש דרך להשלים?

כן! כל המפגשים מוקלטים. חברי המועדון יכולים לצפות בהקלטה במשך שבועיים באתר חברים מיוחד אליו הם נכנסים עם שם משתמש וסיסמא. בכל רגע נתון נמצאות באתר הקלטות שני המפגשים האחרונים.

ואם יום שני מסוים יוצא בחג? 

כבמקרה כזה לא מתקיים מפגש. במקרים מסוימים ההמפגש מתקיים ביום אחר (למשל בספטמבר 2018 התקיימו מפגשים בימי רביעי כי ראש השנה וסוכות "נפלו" על ימי שני). במקרים אחרים נפתחות הקלטות  של מפגשים מהעבר לתרגול (למשל המפגש ביום שני ה- 2.4.18 בחול המועד פסח לא התקיים ובמקומו נפתחו הקלטות של מפגשים מהעבר לתרגול).

מה אומרים המשתתפים?

ההשתתפות הקבועה באימון התודעה עם ד״ר דליה רזניצקי בתוכנית ״מועדון הסוללים״ מחוללת פלאים - לא פחות! מאז תחילת האימון אני מרגיש שמתאפשר לי הרבה יותר. בזכות דליה אני רגוע יותר, קשוב יותר, מחבק יותר... ממליץ לך להצטרף עוד היום, ותראה שהשינוי קרוב מתמיד. צח

התכנית הזו באמת נפלאה ומקדמת אותנו, לשינוי בחשיבה ובהתנהלות יום יומית. ענת. 

אני מקשיבה באדיקות לכל מפגש וכמובן מתרגלת איתך כפעמיים בכל שבוע. אני מרוצה מאד מהתכנים ומנסה לסגל לעצמי אורח חשיבה חיובי יותר, זה לא תמיד קל אבל אני לומדת כיצד. אתמול התחלתי את היום בתחושת "באסה" ואז הקשבתי לשיעור האחרון, באמצע התרגול השני כבר שרתי לעצמי את השיר "יום סבבה איזה יום סבבה" - ואכן רוב היום אחכ היה ממש סבבה. תודה!!! שחר.

אני מרגישה שהמיפגשים שלנו מסייעים לי לרכוש כילים להתמודדות יותר חיובית עם אתגרי החיים, ואני משתדלת לישם את הרעיונות שעולים שם ובכך לשפר את איכות החיים ולהעלות את מידת השמחה. גם אם לא תמיד מצליח לי היישום, עצם העובדה שאני נחשפת לכילים נוספים להתמודדות עם מצבים שונים מעשירה אותי,ומאפשרת לי להערך טוב יותר לאתגרים הבאים. עדן.

המפגש אמש היה מקסים ובכלל מועדון הסוללים זה אחד מנקודות השיא בשבוע... את מגישה חומר מעורר מחשבה ומגביר מודעות בצורה מרתקת ולאחר מחשבה רבה. השיעורים נהדרים ומגבירים שלווה ואהבה לאורך כל השבוע! תמי.

אני רוצה להודות לך על הפגישות המעניינות במועדון הסוללים. אני מחכה בהתלהבות לפגישות השבועיות שלנו. אני מנצלת גם את ההקלטות כדי לחזור על החומר, לחזור לתרגילים. כל שיעור מעשיר אותי בכוחות "להילחם" באוטומט החשיבה שלי,לשים לב כמה הוא שולט... תודה רבה.

הזכות כולה שלי להיות במועדון בהנחייתך, לטעמי את עושה זאת נפלא וזה הפך להיות הבילוי שלי בימי שני, כיף מיוחד. הנחייתך מוסיפה לי הרבה מאד. הדברים מוטמעים בתוכי בצורה שמפתיעה אפילו אותי. את נפלאה, מטמיעה את החומר בצורה מרתקת ושווה לכל נפש. שמחה מאד שיצא לי לפגוש בך, רחל.

בתיאוריה, כולנו חכמים גדולים ויודעים הכל. קראנו ספרים, אולי אפילו השתתפנו בקורסים שונים להגברת המודעות, לאימון התודעה, לפיתוח חשיבה חיובית וכו'.
בפועל, ברגע שהדף האחרון של הספר נסגר, או הקורס הגיע לסיומו - מעט מאד מזה באמת נשאר בראש, והכל הולך ומתפוגג ככל שמתרחקים.
במועדון הסוללים - אני מרגישה ממש איך באמת נסלל לי שביל חדש במוח, ובכלל בלי שאהיה מעורבת בצורה מודעת - דברים משתנים.
הראייה שלי את העולם היא אחרת, החשיבה, הדיבור, המעשים, והכל בלי שאתכוון במודע או אנסה לדלות ממעמקי הזיכרון דברים שלמדתי. הם פשוט נמצאים שם, זוקפים ראש עצמאי בכל צומת, בכל דילמה, בכל רגע של משבר, ולחלופין גם בכל רגע שמח - הכרת תודה, שמחה על מה שיש, הכל עולה וצף מאליו כי 'שתלתי' אותו שם.
המפגשים של מועדון הסוללים הם ללא כל ספק אחד הדברים הכי משמעותיים שעשיתי בשביל עצמי בשנים האחרונות ובכלל, ועשיתי לפני כן הרבה.. חמדה.

מה ההשקעה שלי? 

העלות של ההשתתפות במועדון הסוללים היא 249 ש"ח לחודש.
מאחר שבכל חודש יש 4-5 מפגשים המחיר למפגש הוא מחיר מאוד אטרקטיבי.

ויש גם מתנה לכל מצטרף

הגרסה הדיגיטלית של הדיסק לגעת בשקט שבו 3 קבצי אודיו של דמיון מודרך להרגעות והפחתת מתחים.

 

ערך המתנה:
78 ש"ח

זה תשלום חודשי בהוראת קבע?

כן. כל חודש באותו תאריך, המערכת תגבה 249 ש"ח. אלא אם כן תודיעו על רצונכם לפרוש. 
כדי לפרוש מהמועדון ולהמנע מחיוב בחודש הבא, יש לשלוח בקשה במייל ל: info@daliaresnitzky.com עד 3 ימי עבודה לפני מועד החיוב הבא.
במקרה כזה לא יתבצע שום תשלום נוסף. 

מה קורה אחרי שאני נרשמ/ת?

מייד לאחר ההרשמה תקבל/י ממערכת הנהלת החשבונות שלי מייל ובו חשבונית מס קבלה. בנוסף, בהקדם האפשרי (תוך 2 ימי עבודה מקסימום, בדרך כלל כמה שעות בלבד) נוסיף לך הרשאת גישה להקלטות המפגשים האחרונים של מועדון הסוללים באתר ונודיעך. ביום שני הראשון לאחר ההרשמה תקבל/י במייל קישור להשתתפות במפגש השבועי.

ואם אחרי מפגש אחד אני מחליט שזה לא בשבילי?

יש לך 100% אחריות לשביעות רצון. מי שמחליט תוך השבוע הראשון ש"מועדון הסוללים" לא מתאים לו, מקבל את כל התשלום בחזרה באדיבות ובאהבה. אין צורך בשום הסברים. 

100% אחריות! לא אהבת? לא שלמת

מי שאחרי השתתפות במפגש אחד יחליט ש"מועדון הסוללים" לא מתאים לו, יקבל את התשלום הראשון בחזרה במלואו, ולא ייגבה ממנו שום תשלום נוסף!

כדי לקבל את התשלום בחזרה (באדיבות ובאהבה כמובן) יש לפנות אלי במייל או בטלפון עד שבוע ממועד ההרשמה. 

להצטרפות מלאו את הפרטים כאן ותועברו לדף תשלום מאובטח. 

מתלבטים? לא בטוחים? יש לכם שאלות? אשמח לעזור.

כתבו לי מייל ל info@daliaresnitzky.com

אני מבטיחה תשובה לכל אחד ואחת.

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.