.

מועדון הסוללים 
פתוח חשיבה תומכת שמחה ושקט נפשיעכשיו ב- 50% הנחה לכבוד הימים הטרופים האלה
 

בימים הלא פשוטים האלה, יש לנו מעט מאוד שליטה על ההתרחשויות החיצוניות. אבל יש לנו שליטה על מה שקורה בתוכנו.

אנחנו יכולים לבחור בין דאגה לאופטימיות, אנחנו יכולים לבחור בין דכדוך לשמחה, אנחנו יכולים לשמור על התודעה שלנו, על מצב הרוח שלנו, על רמת האנרגיה שלנו. 

אבל מאוד קשה לעשות את זה לבד.

לכן אני מזמינה אותך להצטרף אלינו למועדון הסוללים.

מדובר במפגש אינטרנטי בהנחיה שלי שמתקיים כל יום שני בערב. הוא נקרא ככה כי המטרה שלו היא לסלול שבילים חדשים במוח שלנו, שבילים של חשיבה תומכת שמחה ושקט נפשי.

יש בו שני מרכיבים שחשובים במיוחד לימים טרופים אלה:

1. אנחנו עושים תרגול שמאפשר להגביר את השקט הנפשי ואפילו את השמחה. זה תרגול פשוט. שעה אחת בלבד. בלי לצאת מהבית. אחת התוצאות שלו היא חיזוק המערכת החיסונית!

2. אנחנו עושים את זה ביחד. אנחנו מחזקים אחד את השני, אנחנו חווים תמיכה וחויית יחד, אנחנו נזכרים שאנחנו לא לבד! 

סרטון קצר: איך להשתמש בידע המדעי החדש על המוח כדי לשפר את השקט הנפשי והשמחה. 

התרגול במועדון הסוללים מבוסס על מחקרים חדשניים המראים שהרגלי חשיבה רגש ופעולה חדשים נוצרים ע"י תרגול ואימון!

המאמר שלי "הבסיס המדעי לאימון התודעה" מתאר חלק מהמחקרים האלה. לקריאה.

במועדון הסוללים אנחנו מפתחים ע"י אימון "חשיבה תומכת שמחה ושקט נפשי".

כתוצאה מזה אנחנו חושבים אחרת, מרגישים אחרת ופועלים אחרת וחווים עלייה משמעותית ברמת השמחה והשקט הנפשי שלנו. 

הפרטים הטכניים

מתי? כל יום שני בערב בשעות 20:00-21:00

איפה? אצלך בבית. מול המחשב! בלי להתלבש, בלי לחפש חניה, בלי להסתכן בהדבקה. 

מה אומרים המשתתפים?

במועדון הסוללים - אני מרגישה ממש איך באמת נסלל לי שביל חדש במוח, ובכלל בלי שאהיה מעורבת בצורה מודעת - דברים משתנים.
הראייה שלי את העולם היא אחרת, החשיבה, הדיבור, המעשים, והכל בלי שאתכוון במודע או אנסה לדלות ממעמקי הזיכרון דברים שלמדתי. הם פשוט נמצאים שם, זוקפים ראש עצמאי בכל צומת, בכל דילמה, בכל רגע של משבר, ולחלופין גם בכל רגע שמח - הכרת תודה, שמחה על מה שיש, הכל עולה וצף מאליו כי 'שתלתי' אותו שם.
המפגשים של מועדון הסוללים הם ללא כל ספק אחד הדברים הכי משמעותיים שעשיתי בשביל עצמי בשנים האחרונות ובכלל, ועשיתי לפני כן הרבה.. חמדה.

השתתפתי במועדון הסוללים שנתיים. נהניתי מאד, רכשתי ידע רב וכלים רבים. כתוצאה מהתרגול המתמשך היום אני יכולה לעזור יותר לאנשים בסביבתי הקרובה, אני אדם יותר סבלני וסובלני, אני יודעת לראות ולהוקיר תודה על כל מה שיש בחיי, אני אדם יותר מאושר. ועל כך אני רוצה להודות לך. אסתי

מועדון הסוללים נתן לי המון. בזכות העבודה העצמית שאני עושה עם מועדון הסוללים יש לי פחות ופחות ארועים שמעצבנים או מתסכלים אותי. תודה רבה על שנה וחצי מלאות השראה! תמי

מאז שהצטרפתי למועדון הסוללים חיי נראים אחרת. לא בדברים הגדולים, הדברים הקטנים. יש בי הרבה יותר שלווה לתהליכים שאני עוברת. אני מתייחסת בקבלה גדולה למציאות סביבי. אני הרבה פחות כועסת על המציאות, ומקבלת בשלווה גם דברים פחות נעימים שקורים לי. הדס

המון תודה על התכנים והערך הרב שנתת ושקיבלתי במועדון הסוללים. חיכיתי מדי שבוע למפגש הזה. בכל מפגש למדתי משהו חדש, או שהתחדדו לי דברים ו'נפלו אסימונים'. כל נושא היה רלוונטי בכל פעם מחדש, והתחבר למצבים ולהתמודדויות שהיו לי, ומאמינה שיש לכולנו. הידע והכלים שאת מעניקה בתכנית מאוד מקצועיים, מעשירים, ועוזרים בקידום הרווחה האישית, הנינוחות, והקבלה העצמית. באורח פלא השבילים החדשים אכן נסללים... מיכל

מה ההשקעה שלי?

בימים רגילים: פחות מאשר ההשקעה בחוג יוגה שבועי. 249 ש"ח לחודש בלבד!

אבל עכשיו: מבצע מיוחד לכבוד הימים הקשים האלה

המבצע כולל: 

50% הנחה.  125 ש"ח לחודש במקום 249. בגלל שהפרנסה של הרבה אנשים נפגעה. המחיר בתוקף עד סוף תקופת החירום.

תמיכה יומ-יומית בקבוצת פייסבוק סגורה המיועדת רק לחברי המועדון. כדי שלא נשאר לבד בין מפגש למפגש. שבוע זה המון זמן בימים טרופים אלו. 

מתנה 1: הדרכת "לגעת בשקט".  הדרכה דיגיטלית שכוללת 3 תהליכי דמיון מודרך להפחתת סטרס. כדי שנוכל לשחרר את המתח כל יום ולחזק את מערכת החיסוןערך המתנה: 98 ש"ח.

מתנה 2: הדרכת "לילה טוב". הדרכה דיגיטלית לעזרה בהרדמות. כדי שנוכל להתגבר על נדודי השינה שרבים מאיתנו חוויםערך המתנה: 99 ש"ח. 

המתנות נשארות שלך גם כשאת/ה פורש/ת מהמועדון

אם גם העלות הנמוכה של 125 ש"ח לחודש בלתי אפשרית בשבילך בימים אלה,
אני מזמינה אותך להתקשר אלי ל- 054-5704203.

אני מבטיחה שאף אחד לא ישאר בלי תרגול ותמיכה בגלל קושי כלכלי!

להצטרפות מלאו את הפרטים כאן ותועברו לדף תשלום מאובטח. להענקת חודש מתנה במועדון הסוללים למישהו אחר התקשרו אלי 054-5704203 

זה תשלום חודשי בהוראת קבע?

כן. כל חודש באותו תאריך, המערכת תגבה 125 ש"ח. אלא אם כן תודיעו על רצונכם לפרוש. כדי לפרוש מהמועדון ולהמנע מחיוב בחודש הבא, יש לשלוח בקשה במייל ל: info@daliaresnitzky.com עד 3 ימי עבודה לפני מועד החיוב הבא. במקרה כזה לא יתבצע שום תשלום נוסף. 

מה יקרה כשתגמר תקופת החרום?

נודיע לך על השינוי במחיר ונשאל אם את/ה בוחר/ת להמשיך או לפרוש. 

אפשר לפרוש בכל שלב?

כן. אפשר לתרגל חודש אחד, או חודשיים, או שלושה, ואפשר גם, כמו רבים מחברי מועדון הסוללים לתרגל לאורך תקופה ארוכה יותר, עד שהרגלי החשיבה החדשים יטמעו. זמן החברות במועדון נתון לגמרי לבחירתך. אין שום מחויבות.

מה קורה אחרי שאני נרשמ/ת?

מייד לאחר ההרשמה תקבל/י ממערכת הנהלת החשבונות שלי מייל ובו חשבונית מס קבלה. בנוסף, בהקדם האפשרי (תוך 2 ימי עבודה מקסימום, בדרך כלל כמה שעות בלבד) נוסיף לך הרשאת גישה להקלטות המפגשים האחרונים של מועדון הסוללים באתר ונודיעך. ביום שני הראשון לאחר ההרשמה תקבל/י במייל קישור להשתתפות במפגש השבועי.

מי אני?

נעים מאוד, שמי דליה רזניצקי.

אני מדענית בהשכלתי הבסיסית, עשיתי דוקטורט בביולוגיה במכון ויצמן, וגם עבדתי הרבה שנים כמדענית בכירה באקדמיה ובתעשייה הביוטכנולוגית בארץ ובחול.

ב-2004 התחלתי תהליך של שינוי אישי ומקצועי, עזבתי את המעבדה והמבחנות, ושקעתי בלימוד התחום החדש והמתפתח של wellness שמתמקד בשיפור הבריאות והשמחה. 

בעקבות התהליך האישי שאני עברתי ולמידה רבת שנים במסגרות רבות ושונות אני מאמינה שה well-being שלנו תלוי בנו. אני מאמינה שכל אדם יכול לשפר את השמחה והשקט הנפשי בחייו ע"י שינויים בחשיבה ובהתנהגות.

ב-15 השנים האחרונות אני יוצרת קורסים הרצאות וסדנאות בהם אני מלמדת אנשים לשפר את השמחה והשקט הנפשי בחייהם ע"י כלים פשוטים ומעשיים.

הידע המדעי והגישה המדעית מעברי - ממשיכים לשרת אותי גם היום. אני קוראת את המחקרים החדשים שרלונטים לנושאים שאני מלמדת -ומשלבת ידע מדעי עדכני בכל ההדרכות והקורסים שלי.

עוד תגובות משתתפים

ההשתתפות בתוכנית ״מועדון הסוללים״ מחוללת פלאים - לא פחות! מאז תחילת האימון אני מרגיש שמתאפשר לי הרבה יותר. בזכות האימון אני רגוע יותר, קשוב יותר, מחבק יותר... צח

הזכות כולה שלי להיות במועדון בהנחייתך, לטעמי את עושה זאת נפלא וזה הפך להיות הבילוי שלי בימי שני, כיף מיוחד. הנחייתך מוסיפה לי הרבה מאד. הדברים מוטמעים בתוכי בצורה שמפתיעה אפילו אותי. את נפלאה, מטמיעה את החומר בצורה מרתקת ושווה לכל נפש. שמחה מאד שיצא לי לפגוש בך, רחל.

אני מקשיבה באדיקות לכל מפגש וכמובן מתרגלת איתך כפעמיים בכל שבוע. אני מרוצה מאד מהתכנים ומנסה לסגל לעצמי אורח חשיבה חיובי יותר, זה לא תמיד קל אבל אני לומדת כיצד. אתמול התחלתי את היום בתחושת "באסה" ואז הקשבתי לשיעור האחרון, באמצע התרגול השני כבר שרתי לעצמי את השיר "יום סבבה איזה יום סבבה" - ואכן רוב היום אחכ היה ממש סבבה. תודה!!! שחר.

התרגול במועדון הסוללים אפשר לי להיות ביותר מודעות באשר ליכולת הבחירה שיש לי בהתמודדות עם כל מיני סוגיות שצצות במהלך חיי היומיום. קיבלתי דרכי הסתכלות וכלים חדשים ויעילים יותר להתמודדות עם כל מיני אתגרים וומצבים שהחיים מזמנים לי.  בתודה עמוקה. עדן.

תשובות של דליה לשאלות שלך

כל שבוע עושים את אותו אימון בדיוק?

לא. כל מפגש מוקדש לנושא אחר ויש בו תרגילים אחרים.

לאיזה נושאים מוקדשים המפגשים?

הנה רשימת הנושאים בזמנים רגילים: ראיית היש, הפחתת דאגה, אהבה עצמית, קונפליקטים במערכות יחסים, שינוי השיח הפנימי, הפחתת כעסים, נתינה וטוב לב, שקט נפשי, התמודדות עם רגשות קשים, מימוש עצמי, מקושי להזדמנות.

בתקופה מיוחדת זו נתמקד בעיקר בתרגול שמאפשר חיבור לשקט נפשי, אבל עדיין נעשה תרגילים שונים בכל מפגש. 

אם אני לא פנויה ביום שני מסוים ומפסידה מפגש, יש דרך להשלים?

כן! כל המפגשים מוקלטים. חברי המועדון יכולים לצפות בהקלטה במשך שבועיים באתר חברים מיוחד אליו הם נכנסים עם שם משתמש וסיסמא. בכל רגע נתון נמצאות באתר הקלטות שני המפגשים האחרונים.

לשאלות נוספות: מייל ל info@daliaresnitzky.com או הודעת ווטסאפ לטלפון 054-5704203 

להצטרפות מלאו את הפרטים כאן ותועברו לדף תשלום מאובטח. להענקת חודש מתנה במועדון הסוללים למישהו אחר התקשרו אלי 054-5704203 

אם גם העלות הנמוכה של 125 ש"ח לחודש בלתי אפשרית בשבילך בימים אלה,
אני מזמינה אותך להתקשר אלי ל- 054-5704203.

אני מבטיחה שאף אחד לא ישאר בלי תרגול ותמיכה בגלל קושי כלכלי!

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.