מועדון הסוללים הרשמה
.

מועדון הסוללים 
פתוח חשיבה תומכת אושר בהשקעה של שעה בשבוע 

מה זה מועדון הסוללים? אימון מחשבתי לשיפור השמחה והשקט הנפשי במפגש אינטרנטי שבועי בשידור חי.

מתי? כל יום שני בערב בשעות 20:00-21:00

איפה? אצלך בבית. מול המחשב! 

האם דברים קטנים שמשתבשים בחיי היום-יום ובמערכות היחסים גורמים לך למצוקה, מועקה או מוטרדות יותר משהיית רוצה?

♦ האם לעיתים קרובות נדמה לך שהדאגות, העלבונות והכעסים "משתלטים" על הראש שלך ולא נותנים לך לחשוב מחשבות של אהבה, שלווה ותקווה?

♦ האם נמאס לך שמצב הרוח שלך כל כך תלוי במציאות החיצונית ובהתנהגות של אנשים אחרים בסביבה שלך?

♦ האם אתה רוצה להחזיר את המפתחות לאושר שלך לידיים שלך?

אם התשובה שלך על חלק מהשאלות האלה היא "כן" מועדון הסוללים הוא בשבילך!

התרגול במועדון הסוללים מבוסס על מחקרים חדשניים המראים שהרגלי חשיבה רגש ופעולה חדשים נוצרים ע"י תרגול ואימון!

במועדון הסוללים אנחנו מפתחים ע"י אימון "חשיבה תומכת אושר".

כתוצאה מזה אנחנו חושבים אחרת, מרגישים אחרת ופועלים אחרת וחווים עלייה משמעותית ברמת השמחה והשקט הנפשי שלנו.

צפו בסרטון קצר: איך להשתמש בידע המדעי החדש על המוח כדי לשפר את האושר שלנו?

מה אומרים המשתתפים?

במועדון הסוללים - אני מרגישה ממש איך באמת נסלל לי שביל חדש במוח, ובכלל בלי שאהיה מעורבת בצורה מודעת - דברים משתנים.
הראייה שלי את העולם היא אחרת, החשיבה, הדיבור, המעשים, והכל בלי שאתכוון במודע או אנסה לדלות ממעמקי הזיכרון דברים שלמדתי. הם פשוט נמצאים שם, זוקפים ראש עצמאי בכל צומת, בכל דילמה, בכל רגע של משבר, ולחלופין גם בכל רגע שמח - הכרת תודה, שמחה על מה שיש, הכל עולה וצף מאליו כי 'שתלתי' אותו שם.
המפגשים של מועדון הסוללים הם ללא כל ספק אחד הדברים הכי משמעותיים שעשיתי בשביל עצמי בשנים האחרונות ובכלל, ועשיתי לפני כן הרבה.. חמדה.

השתתפתי במועדון הסוללים שנתיים. נהניתי מאד, רכשתי ידע רב וכלים רבים. כתוצאה מהתרגול המתמשך היום אני יכולה לעזור יותר לאנשים בסביבתי הקרובה, אני אדם יותר סבלני וסובלני, אני יודעת לראות ולהוקיר תודה על כל מה שיש בחיי, אני אדם יותר מאושר. ועל כך אני רוצה להודות לך. אסתי

מועדון הסוללים נתן לי המון. בזכות העבודה העצמית שאני עושה עם מועדון הסוללים יש לי פחות ופחות ארועים שמעצבנים או מתסכלים אותי. תודה רבה על שנה וחצי מלאות השראה! תמי

מאז שהצטרפתי למועדון הסוללים חיי נראים אחרת. לא בדברים הגדולים, הדברים הקטנים. יש בי הרבה יותר שלווה לתהליכים שאני עוברת. אני מתייחסת בקבלה גדולה למציאות סביבי. אני הרבה פחות כועסת על המציאות, ומקבלת בשלווה גם דברים פחות נעימים שקורים לי. הדס

המון תודה על התכנים והערך הרב שנתת ושקיבלתי במועדון הסוללים. חיכיתי מדי שבוע למפגש הזה. בכל מפגש למדתי משהו חדש, או שהתחדדו לי דברים ו'נפלו אסימונים'. כל נושא היה רלוונטי בכל פעם מחדש, והתחבר למצבים ולהתמודדויות שהיו לי, ומאמינה שיש לכולנו. הידע והכלים שאת מעניקה בתכנית מאוד מקצועיים, מעשירים, ועוזרים בקידום הרווחה האישית, הנינוחות, והקבלה העצמית. באורח פלא השבילים החדשים אכן נסללים... מיכל

מה ההשקעה שלי באושר שלי? 

פחות מאשר ההשקעה בחוג יוגה שבועי. 249 ש"ח לחודש בלבד!  

מתנה לכל מצטרף!

הדרכת "לגעת בשקט"

הדרכה דיגיטלית להפחתת נזקי הסטרס בעזרת הדמיון. ערך המתנה: 98 ש"ח

 

100% אחריות! לא אהבת? לא שלמת 

מי שאחרי השתתפות במפגש אחד יחליט ש"מועדון הסוללים" לא מתאים לו, יקבל את התשלום הראשון בחזרה במלואו, ולא ייגבה ממנו שום תשלום נוסף!

כדי לקבל את התשלום בחזרה (באדיבות ובאהבה כמובן) יש לפנות אלי במייל או בטלפון עד שבוע ממועד ההרשמה.

להצטרפות ולקבלת המתנה מלאו את הפרטים כאן ותועברו לדף תשלום מאובטח. 

זה תשלום חודשי בהוראת קבע?

כן. כל חודש באותו תאריך, המערכת תגבה 249 ש"ח. אלא אם כן תודיעו על רצונכם לפרוש. 
כדי לפרוש מהמועדון ולהמנע מחיוב בחודש הבא, יש לשלוח בקשה במייל ל: info@daliaresnitzky.com עד 3 ימי עבודה לפני מועד החיוב הבא.
במקרה כזה לא יתבצע שום תשלום נוסף. 

אפשר לפרוש בכל שלב?

כן. אפשר לתרגל חודש אחד, או חודשיים, או שלושה, ואפשר גם, כמו רבים מחברי מועדון הסוללים לתרגל לאורך תקופה ארוכה יותר, עד שהרגלי החשיבה החדשים יטמעו. זמן החברות במועדון נתון לגמרי לבחירתך. אין שום מחויבות.

מה קורה אחרי שאני נרשמ/ת?

מייד לאחר ההרשמה תקבל/י ממערכת הנהלת החשבונות שלי מייל ובו חשבונית מס קבלה. בנוסף, בהקדם האפשרי (תוך 2 ימי עבודה מקסימום, בדרך כלל כמה שעות בלבד) נוסיף לך הרשאת גישה להקלטות המפגשים האחרונים של מועדון הסוללים באתר ונודיעך. ביום שני הראשון לאחר ההרשמה תקבל/י במייל קישור להשתתפות במפגש השבועי.

עוד תגובות משתתפים

ההשתתפות בתוכנית ״מועדון הסוללים״ מחוללת פלאים - לא פחות! מאז תחילת האימון אני מרגיש שמתאפשר לי הרבה יותר. בזכות האימון אני רגוע יותר, קשוב יותר, מחבק יותר... צח

הזכות כולה שלי להיות במועדון בהנחייתך, לטעמי את עושה זאת נפלא וזה הפך להיות הבילוי שלי בימי שני, כיף מיוחד. הנחייתך מוסיפה לי הרבה מאד. הדברים מוטמעים בתוכי בצורה שמפתיעה אפילו אותי. את נפלאה, מטמיעה את החומר בצורה מרתקת ושווה לכל נפש. שמחה מאד שיצא לי לפגוש בך, רחל.

אני מקשיבה באדיקות לכל מפגש וכמובן מתרגלת איתך כפעמיים בכל שבוע. אני מרוצה מאד מהתכנים ומנסה לסגל לעצמי אורח חשיבה חיובי יותר, זה לא תמיד קל אבל אני לומדת כיצד. אתמול התחלתי את היום בתחושת "באסה" ואז הקשבתי לשיעור האחרון, באמצע התרגול השני כבר שרתי לעצמי את השיר "יום סבבה איזה יום סבבה" - ואכן רוב היום אחכ היה ממש סבבה. תודה!!! שחר.

התרגול במועדון הסוללים אפשר לי להיות ביותר מודעות באשר ליכולת הבחירה שיש לי בהתמודדות עם כל מיני סוגיות שצצות במהלך חיי היומיום. קיבלתי דרכי הסתכלות וכלים חדשים ויעילים יותר להתמודדות עם כל מיני אתגרים וומצבים שהחיים מזמנים לי.  בתודה עמוקה. עדן.

תשובות של דליה לשאלות שלך

כל שבוע עושים את אותו אימון בדיוק?

לא. כל מפגש מוקדש לנושא אחר ויש בו תרגילים אחרים.

לאיזה נושאים מוקדשים המפגשים?

הנה רשימת הנושאים: ראיית היש, הפחתת דאגה, אהבה עצמית, קונפליקטים במערכות יחסים, שינוי השיח הפנימי, הפחתת כעסים, נתינה וטוב לב, שקט נפשי, התמודדות עם רגשות קשים, מימוש עצמי, מקושי להזדמנות.

אם אני לא פנויה ביום שני מסוים ומפסידה מפגש, יש דרך להשלים?

כן! כל המפגשים מוקלטים. חברי המועדון יכולים לצפות בהקלטה במשך שבועיים באתר חברים מיוחד אליו הם נכנסים עם שם משתמש וסיסמא. בכל רגע נתון נמצאות באתר הקלטות שני המפגשים האחרונים.

ואם יום שני מסוים יוצא בחג?

במקרה כזה לא מתקיים מפגש. במקרים מסוימים המפגש מתקיים ביום אחר (למשל בספטמבר 2018 התקיימו מפגשים בימי רביעי כי ראש השנה וסוכות "נפלו" על ימי שני). במקרים אחרים נפתחות הקלטות של מפגשים מהעבר לתרגול.

יש לכם שאלות נוספות? אשמח לעזור. 

כתבו לי מייל ל info@daliaresnitzky.com או הודעת ווטסאפ לטלפון 054-5704203 

להצטרפות ולקבלת המתנה מלאו את הפרטים כאן ותועברו לדף תשלום מאובטח. 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.