מתנה מד"ר דליה רזניצקי
.

רוצה להחליף דאגה ומוטרדות בשמחה ושקט נפשי?

הכנתי לך במתנה 3 סרטונים ובהם תהליכי חשיבה/דמיון קצרים

שתוכל/י להשתמש בהם בכל פעם שתרצי/ה לעבור מדאגה ומוטרדות לשמחה ושקט נפשי.  

לקבלת המתנה יש למלא שם וכתובת דואר אלקטרוני

ההרשמה תצרף אותך לקהילת הקשר של ד"ר דליה רזניצקי. תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה בלחיצת כפתור בכל עת. פרטיותך חשובה לי. אני מתחייבת לא להעביר את פרטיך לשום גורם. 

מי אני?

נעים מאוד, שמי דליה רזניצקי.

אני מדענית בהשכלתי הבסיסית, עשיתי דוקטורט בביולוגיה במכון ויצמן, וגם עבדתי הרבה שנים כמדענית בכירה באקדמיה ובתעשייה הביוטכנולוגית בארץ ובחול.

ב-2004 התחלתי תהליך של שינוי אישי ומקצועי, עזבתי את המעבדה והמבחנות, ושקעתי בלימוד התחום החדש והמתפתח של wellness שמתמקד בשיפור הבריאות והשמחה.

אחרי למידה רבת שנים במסגרות רבות ושונות הקמתי את המרכז לאימון התודעה שעוזר לאנשים לשפר את השמחה והבריאות בחייהם ע"י שינויים בצורת חשיבה.

הידע המדעי והגישה המדעית מעברי - ממשיכים לשרת אותי גם היום. אני קוראת את המחקרים החדשים שרלונטים לנושאים שאני מלמדת -ומשלבת ידע מדעי עדכני בכל ההדרכות והקורסים שלי.

סרטוני "לרומם את הרוח"

סרטון 1: "ספירת מלאי" ובו תהליך לראיית היש והגברת השמחה. 

סרטון 2: "דמיון מודרך אופטימי" ובו תהליך לחיבור לשקט נפשי ותקוה.

סרטון 3: "אהבה עצמית" ובו תהליך לחיזוק הערך העצמי.  

האני מאמין שלי

אני מאמינה שהרגשות שלנו נובעים מהמחשבות שלנו. מחשבות של דאגה, בקורת, אשמה והאשמה יוצרות רגשות שליליים ולכן אני קוראת לזה "חשיבה שודדת אושר". מחשבות של פרגון הכרת תודה תקווה ואהבה יוצרות רגשות חיוביים ולזה אני קוראת "חשיבה תומכת אושר"

אני גם מאמינה שכל אחד יכול להחליף חשיבה שודדת אושר בחשיבה תומכת אושר. כל מה שנדרש לכך זה תרגול. מחקרים חדשים מוכיחים שהרגלי חשיבה נוצרים עי תרגול ואימון.

עד היום התאמנו רובנו בדאגה, בקורת, אשמה והאשמה. לא פלא שנהיינו מאוד טובים בזה! תהליכי החשיבה/דמיון שבמתנה החדשה שהכנתי יאפשרו לך להתאמן בהכרת תודה, תקוה, ואהבה עצמית ולהתחיל לפתח חשיבה תומכת אושר.

לקבלת המתנה יש למלא שם וכתובת דואר אלקטרוני

ההרשמה תצרף אותך לקהילת הקשר של ד"ר דליה רזניצקי. תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה בלחיצת כפתור בכל עת. פרטיותך חשובה לי. אני מתחייבת לא להעביר את פרטיך לשום גורם.

בכל שאלה אפשר לפנות לד"ר דליה רזניצקי   info@daliaresnitzky.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.